Портал — купити книги видавництва Портал у Києві | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Портал

Портал

“Портал” — видавництво книг про історію та культуру України для дітей, підлітків та дорослих. Засновниця видавництва є Олена Хіргій.

“Портал” — це команда професійних видавців. Експерти-історики, освітяни, літературознавці, ілюстратори. Також автори, які розробляють освітні матеріали та книжкові серії, для юних читачів у світ мистецтва, історії та розвитку особистості.

У видавництві “Портал” вірять, що сталі зміни в суспільстві можливі лише через виховання освічених і відповідальних людей, які розуміють свою історію та культуру, прагнуть розвивати себе і свою країну, творять майбутнє із розумінням минулого.

Задля цих якісних змін у світогляді видавництво створює  проєкти-”портали”: друковані видання з історії, культурології, мистецтва; інноваційні методичні розробки для вчителів та студентів; освітні проєкти для дітей і дорослих, що поєднують знайомство з історією і психологічну роботу зі спадковими формами поведінки.

“Ми хочемо, щоб видання “Порталу” надихнули якомога більше людей – дітей і дорослих, зокрема, тих, хто не може придбати їх самостійно. А наші освітні і соціальні проєкти залучили якомога більше суспільних груп, які зараз потребують особливої уваги і турботи”.

Мета “Портал” — виховати нове покоління українців, які мають незалежне мислення та творять майбутнє з розумінням минулого.  

Книги видавництва Портал:

Вибір читачів
504 грн
560 грн
450 грн
372 грн
392 грн
870 грн
950 грн
350 грн
550 грн
395 грн
350 грн
250 грн
420 грн
450 грн
420 грн

Сьогодні купили