Жорж — купити книги видавництва Жорж у Києві | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Жорж

Жорж

Видавництво «Жорж» було засновано у 2017 році. Спочатку головним напрямком його діяльності була дитяча література. Сьогодні видавництво активно перекладає українською хіти художньої прози та нон-фікшену та почало співпрацю з вітчизняними авторами.

Основний принцип видавництва "Жорж" — найвища якість книг і їх оформлення. Пріоритетним напрямком роботи є випуск літератури для дітей. Видавництво випускає яскраві, веселі та пізнавальні книги.

Українське видавництво «Жорж» спеціалізується на художній та нон-фікшн літературі, виданнях для творчості та дитячих книгах. Видавництво випускає сучасні, якісні книги, а завдяки професійним ілюстраторам створюється оригінальний дизайн. Більшу частину асортименту видавництва складають дитячі книги. Це барвисті, пізнавальні та веселі видання, серед яких можна виділити «Посібник астронавта з життя на Землі», серію розмальовок «Трианімалз. Розмалюй нас», «Як створити власну країну», «Найтемніша темрява», «Книга мiфiчних чудовиськ. Розмалюй та досліджуй», «Динозаврія» та інші.

Книги видавництва Жорж:

950 грн
250 грн
190 грн
190 грн
170 грн
190 грн
250 грн
350 грн
750 грн
550 грн
290 грн
190 грн

Сьогодні купили