Книги автора Олексій Філановський купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Олексій Філановський

Алексей Филановский

Олексій Філановський — український письменник, журналіст і маркетолог. Автор книг із маркетингу та художньої книги про епоху Середньовіччя «Провинциал».

Перші журналістські публікації були в журналі «Юність», газеті «Вечірній Київ» в 1991 році. У дев’яностих роках працював журналістом, співпрацював із бізнес- і суспільно-політичними виданнями — «Бізнес», «Галицькі контракти», «Компаньйон» і багатьма іншими.

З початку двохтисячних керував маркетингом у багатьох українських компаніях. Обіймав у цій сфері топпозиції генерального та маркетинг-директора. За цей час він познайомився з 17 різними ринками, включно з B2C, B2B, C2C і B2G, — різні продовольчі й непродовольчі товари, ритейл, маркетплейси й навіть системи державних закупівель.

За плечима Олексія Філановського досвід роботи на ринках п’яти країн і дуже докладне ознайомлення з найрізноманітнішими групами споживачів. Автор створив «з нуля» 14 торгових марок, багато з яких у різний час входили в топи найдорожчих у країні, йому довелося працювати з понад сорока брендами. Він створив і реалізував 15 річних мультибрендових маркетингових стратегій, провів 125 комплексних рекламних кампаній, розробив 120 оригінальних дизайнів для продуктів і послуг.

Олексій Філановський має досвід успішного будівництва шести маркетингових команд, кожна з яких ставала лідером у своїй сфері, а півтора десятка співробітників, які працювали в цих командах, згодом стали маркетинг-директорами в різних компаніях.

Олексій сповідує інтелектуальний підхід до маркетингу, любить інтелектуальні ігри, неодноразово ставав національним чемпіоном в іграх «Що? Де? Коли?».

Викладає маркетинг у провідних бізнес-школах — Києво-Могилянській бізнес-школі (KMBS), у Львівській бізнес-школі УКУ викладає на програмі «Менеджмент для лідерів» і «Маркетинг для бізнесу», виступає на багатьох форумах, лекціях і самітах, має численні публікації, присвячені маркетингу в популярних журналах та інтернет-сайтах.

Книги автора Олексій Філановський :

340 грн
340 грн
165 грн
220 грн
390 грн
125 грн
250 грн

Сьогодні купили