Книги автора Анна Лембке (Anna Lembke) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Анна Лембке (Anna Lembke)

Анна Лембке

Анна Лембке — доктор медичних наук, доцент кафедри психіатрії та поведінкових наук у Школі медицини Стенфордського університету. Вона є медичним директором Стенфордської наркологічної медицини, програмним директором Стенфордської стипендії з медицини наркоманії та керівником Стенфордської клініки з подвійної діагностики наркоманії. Др. Лембке здобула ступінь бакалавра гуманітарних наук у Єльському університеті та доктора медицини в Стенфордському університеті, де вона також закінчила ординатуру з психіатрії та стипендію з розладів настрою. Вона є дипломатом Американської ради з психіатрії та неврології та Американської ради з медицини наркології.

Доктор Лембке розробила численні навчальні програми щодо зловживання наркотиками та лікування залежності. Вона обіймала численні керівні та наставницькі посади та отримала нагороду голови Стенфорду за клінічні інноваці таі Стенфордську відомчу премію за видатне викладання. Вона очолювала комітет із планування щорічної конференції з медицини наркології Каліфорнійського товариства медицини наркології (CSAM) і є президентом Асоціації директорів стипендій із медицини наркоманії (AMFDA).

Використовуючи свою публічну платформу та свою посаду викладача в Школі медицини Стенфордського університету, др. Лембке розробила численні навчальні програми щодо наркоманії та безпечного призначення рецептів, а також зменшення кількості опіоїдів.

Вона опублікувала понад 50 рецензованих статей, розділів і коментарів, є автором книги-бестселера "Наркодилер, доктор медичних наук: як обдурили лікарів, підключили пацієнтів і чому так важко зупинитися", а у 2021 році вийшла її книжка "Дофамінове покоління. Пошук балансу між болем і задоволенням" — потужний посібник про нав’язливе надмірне споживання у світі, де відчуття гарного самопочуття стало плутатися з найвищим благом.

Книги автора Анна Лембке (Anna Lembke) :

329 грн
329 грн

Сьогодні купили