Книги автора Бодо Шефер (Bodo Schaefer) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Бодо Шефер (Bodo Schaefer)

Бодо Шефер

Бодо Шефер (10.09.1960) — бізнес-консультант номер один в Європі, підприємець і тренер. У своїх бестселлерах допомагає читачам покращити фінансове становище і поладнати з тайм-менеджментом.

Дитинство Бодо Шефера минуло в Кельні, Німеччина. Його батько був адвокатом, що часто приймав бідних задарма. Релігійна мати запевняла хлопця, що гроші — це зло. Батьки не залишили по собі великих статків і Бодо мусив заробляти з нуля власноруч. Він кинув навчання юриспруденції і почав продавав дешеві мексиканські прикраси та тканини. Бодо обрав спосіб життя «на повну» і через деякий час мав борг у 75 тисяч марок.

Від банкрутства Шефера врятував його фінансовий тренер. Разом вони заснували компанію і через два роки Бодо Шефер вперше заробив 100 тисяч марок за місяць. Згодом він сам став тренером для підприємців-початківців.

«Шлях до фінансової свободи» Бодо Шефера — одна з найвідоміших книжок автора. У цій книзі Бодо Шефер навчає основам фінансової грамотності та розповідає про ефективні стратегії поводження з грошима. На його думку, фінансові зміни починаються зсередини: треба спочатку трансформувати свою свідомість і бути внутрішньо готовим змінити життя на краще.

«Пес Мані про Money» — серія пізнавальних коміксів для дітей шкільного віку. В ігровій формі, з яскравими ілюстраціями Бодо Шефер допоможе малим читачам та їхнім батькам здобути впевненість у собі, сформувати сильний характер та закласти основи майбутнього достатку.

Книги автора Бодо Шефер (Bodo Schaefer) :

250 грн
250 грн
320 грн
320 грн
475 грн
608 грн

Сьогодні купили