Книги автора Колін К. Тіппінг (Colin C. Tipping) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Колін К. Тіппінг (Colin C. Tipping)

Колин К.Типпинг

 

Колін К.Тіппінг — відомий психолог-практик, автор унікальної методики й засновник інституту радикального вибачення, автор кількох науково-популярних бестселерів.

Він народився в Англії в 1941 році, викладав у Лондонському університеті й там же почав розробляти свій метод «радикального вибачення», суть якого в перетворенні негативних емоцій, звільнення від них, прощення інших і позбавлення від статусу «жертви». Методика Тіппінга показала прекрасні результати в процесі роботи з клієнтами, а сам її творець став одним із найбільш відомих психотерапевтів зі світовим ім’ям.

Після переїзду в США, Тіппінг продовжив розвивати свій напрям у психології. Завдяки йому багато клієнтів і читачі змінили свої життя й навіть були випадки фізичного лікування.

Книги Коліна К. Тіппінга написані простою і зрозумілим широкому колу читачів мовою, автор доступно пояснює, як за допомогою певного настрою й технік позбутися негативних думок, старих образ і комплексів. Навіть ті, хто раніше не заглиблювався в психологічні питання, зможуть знайти для себе цінні рекомендації автора.

Книги автора Колін К. Тіппінг (Colin C. Tipping) :

218 грн
198 грн
122 грн
110 грн
110 грн
167 грн
180 грн
189 грн
210 грн

Сьогодні купили