Книги автора Фредерик Беґбедер (Frederic Beigbeder) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Фредерик Беґбедер (Frederic Beigbeder)

Фредерик Беґбедер

Фредерик Беґбедер — французький письменник, публіцист, актор. Лауреат літературних премій Prix Interallie (2003) за книгу «Вікна у світ» та Renaudot за «Французький роман» (2009).

Народився 1965 року у передмісті Парижа. Закінчив Паризький інститут політичних студій та Вищу школу інформації і комунікації. Працював журналістом, копірайтером реклами, ведучим телепередачі «Книги і я». Знявся у кількох фільмах, в тому числі у екранізаціях власних творів. Заснував премію для молодих авторів Prix de Flore.

Дебютував романом «Щоденник молодого ідіота» (1990).

Книга «99 франків» (2000) стала лідером продаж у Франції, однак після її виходу автор був звільнений з роботи за критику і викриття рекламного бізнесу в творі.

Українською мовою перекладено більшість творів Беґбедера: «Життя без краю», «Кохання живе три роки», «99 франків», «Бесіди нащадка епохи», «Уна і Селінджер», «Ідеаль, або На поміч, пардон», «Історійки під екстазі».

Окрім них, до творчого доробку входять: «Канікули в комі» (1994), «Романтичний егоїст» (2005), есе «Кращі книги 20 століття» (2001), «Апокаліпсис. Перші підсумки» (2011).

Книги автора Фредерик Беґбедер (Frederic Beigbeder) :

249 грн
249 грн
130 грн

Сьогодні купили