Книги автора Джаггі Васудев (Садхгуру) (Sadhguru) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Джаггі Васудев (Садхгуру) (Sadhguru)

Садхгуру

Садхгуру (3.09.1957) — йогин, містик і коуч у провідних корпораціях світу. Фонд Садхгуру «Іша» проводить заняття йоги у всьому світі, а також носить спеціальний статус в Економічній і Соціальній Раді ООН

Справжнє ім’я Садхгуру — Джаггі Васудев. У дитинстві йогин не виявляв інтерес до навчання й часто замість школи гуляв у джунглях. У книзі Садхгуру «Внутрішня інженерія» автор описує свій перший досвід просвітлення. У 25 років, гуляючи пагорбами Чамунда в Майсурі, Садхгуру відчув єдність зі світом. Думаючи, що пройшло всього 10–15 хвилин, Садхгуру прокинувся й помітив, що навколо вже потемніло. У наступні дні цей стан повторювалося, що назавжди змінило життя Садхгуру. Відтоді він став займатися благодійністю і став гуру.

Фонд «Іша» брав участь у безлічі соціальних проєктів. Серед них доступна освіту для малозабезпечених, реформи охорони здоров’я, спортивні заходи для оздоровлення сільського населення. Публічні виступи гуру проходили в ООН, Google і General Electric. Садхгуру виступав в Оксфорді, Гарварді й Массачусетському технологічному інституті.

«Внутрішня інженерія» Садхгуру — керівництво з йоги від людини, яка практикує її з 12 років. Автор розповідає про духовні практики без культурних нюансів. Для Садхгуру йога — це наука про внутрішній устрій людини. Немов універсальний інструмент, тілесні й духовні практики можуть налаштувати на радість і процвітання. Однойменний курс «Внутрішня інженерія» пройшли понад 100 мільйонів осіб.

Садхгуру не обмежується публічними виступами, і веде свій канал на YouTube. На офіційну російськомовну сторінку Садхгуру підписано понад 500 тисяч осіб. «Гуру повинен відповідати своєму часу», — говорить містик.

Книги автора Джаггі Васудев (Садхгуру) (Sadhguru) :

210 грн
230 грн

Сьогодні купили