Книги автора Сергій Плохій купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Сергій Плохій

Сергій Плохій

Сергій Плохій - україно-американський історик і письменник, що спеціалізується на вивченні історії України, Східної Європи і холодної війни. На даний момент професор Гарвардського університету.

Народився Сергій Плохій в родині українців, інженера-металурга і педіатра, в російському місті Нижній Новгород. Незабаром після його народження родина перебралася жити в Запоріжжя, там пройшло дитинство і шкільні роки Сергія.

У 1980 році Сергій Плохій випустився з Дніпропетровського університету зі ступенем бакалавра в галузі історії та соціальних наук. Кандидатський ступінь отримав в РУДН в 1982 році, а ступінь доктора історичних наук через вісім років, в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

У період між 1983 і 1991 роками Сергій Плохій займався викладацькою діяльністю в Дніпропетровському університеті. У 1991 році Плохій переїхав до Канади, де викладав в Університеті Альберти. Більше десятиліття Плохій працював в Центрі українських історичних досліджень імені Петра Яцика в якості заступника директора. Він займався дослідженням спадщини Михайла Грушевського і брав участь в публікації англомовного перекладу «Історії України-Руси».

У 2007 році Плохій стає професором української історії в Гарварді. Там же у 2013 році отримує посаду директора Українського науково-дослідного інституту.

Історичні роботи Роботи Сергія Плохія присвячені інтелектуальній, культурній та міжнародній історії Східної Європи, де особливе місце відіграє Україна.

Книги Сергія Плохія були перекладені багатьма мовами, серед яких білоруська, китайська, естонська, польська, португальська, румунська, іспанська, та українська. Окрім цього вони удостоїлися численних премій і нагород.

Книги автора Сергій Плохій :

Вибір читачів
430 грн
340 грн
Вибір читачів
350 грн
320 грн
1368 грн
350 грн
450 грн
1934 грн
1967 грн
450 грн
1064 грн

Сьогодні купили