Книги автора Тесс Ґеррітсен (Tess Gerritsen) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Тесс Ґеррітсен (Tess Gerritsen)

Тесс Ґеррітсен

 

Тесс Ґеррітсен (Tess Gerritsen) – американська письменниця китайського походження, антрополог та лікарка. У 1975 році закінчила Стенфордський університет, здобувши диплом бакалавра антропології. У 1975 році отримала медичну освіту в Каліфорнійському університеті. Пройшла навчання в ординатурі Гонолулу за спеціальністю «лікар-терапевт».

Здобула визнання серед широкого кола читачів та поціновувачів детективів як авторка серії бестселерів, створених у жанрі медичного та романтичного трилерів. Авторський доробок Ґеррітсен сформовано вісімкою гостросюжетних творів, зокрема «Жнива», «Хірург», «Асистент» та «Гравітація». Більшість романів Ґеррітсен було екранізовано та опубліковано у сорока країнах світу.

Наразі майстриня детективного жанру, лауреатка багатьох літературних премій у цій галузі, Ґеррітсен мешкає у містечку Кемден, штат Мен. Захоплюється грою на скрипці, займається садівництвом, а також читанням, поєднуючи лікарську практику та письменство. Одружена з лікарем Джейкобом Ґеррітсеном, має двох синів.

Книги автора Тесс Ґеррітсен (Tess Gerritsen) :

280 грн
280 грн
280 грн
280 грн
280 грн
280 грн
280 грн
280 грн
280 грн
280 грн
280 грн
2926 грн

Сьогодні купили