Книги автора Уляна Супрун купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Уляна Супрун

Уляна Супрун

Уляна Супрун народилася та виросла в українській родині пластунів у США (Детройт). Має ступінь бакалавра природничих наук в галузі біології (Університет Вейна) та доктора медицини (Університет штату Мічиган). Проходила аспірантуру з мамографії та томографічної радіології в лікарні Генрі Форда, де пізніше була виконувачем обов'язків директора в області діагностичної радіології молочних залоз.

Неабиякий професійний досвід здобула, працюючи заступником головного лікаря-радіолога в Діагностичній радіології жіночого здоров'я, а згодом і заступником медичного директора і партнером медичного центру (Медікал Імеджінг оф Манхеттен).

У 2013 році разом із чоловіком переїхала до України, де розпочала активну громадську діяльність. Ставши волонтеркою під час Революції Гідності заснувала ГО “Захист патріотів”.

З 1 серпня 2016 по 4 вересня 2019 виконувала обов’язки міністра охорони здоров’я України. За її ініціативи почалась наймасштабніша, за часи незалежності, трансформація системи. Паралельно вела просвітницьку діяльність у своєму блозі, що стало поштовхом до написання книги “Мочи Манту”, перший наклад якої (10 000 примірників) розійшовся усього за 36 днів.

Книги автора Уляна Супрун :

266 грн
380 грн
533 грн
641 грн

Сьогодні купили