Книги автора Вадим Денисенко купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Вадим Денисенко

Вадим Денисенко

 

Вадим Денисенко – виконавчий директор українського інституту майбутнього, народний депутат VIII скликання. Доктор історичних наук (дисертація про створення авторитарного режиму Віктора Януковича, співзасновник Еспресо TV, співавтор книги про наріжні закони функціонування політики "Політики не брешуть".

Вадим Денисенко народився 1974 року у Києві. Вивчав філологію в Національному університеті ім. Т. Г. Шевченка та гуманітарні науки в Києво-Могилянській академії. У 2003 році здобув кандидатський ступінь, в 2022 став доктором історичних наук.

Закінчивши навчання, працював головним редактором газет "Перша Кримська" та "Коментарі". У 2013 заснував інформаційний канал Еспресо TV та обійняв посаду головного редактора, але вже наступного року облишив її, ставши народним депутатом і представником уряду в парламенті.

Окрім книги про закономірності функціонування сучасної політики (вийшла у 2020 році у видавництві "Наш Формат" під назвою "Політики не брешуть"), написаної у співавторстві з політичним журналістом Юрієм Вишневським, творчий доробок Денисенка охоплює літературознавчу монографію “Модерн як поле експерименту”, монографію “Становлення особистісного режиму Віктора Януковича в 2010-2014 рр.” та 2 збірки художніх оповідань.

Книги автора Вадим Денисенко :

AWARD KBU
330 грн
975 грн
998 грн

Сьогодні купили