Книги автора Юваль Ной Харарі (Yuval Noah Harari) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Юваль Ной Харарі (Yuval Noah Harari)

Ювал Ной Харари

Юваль Ной Харарі (24.02.1976) — ізраїльський історик і письменник, професор історичного факультету в Єврейському університеті в Єрусалимі (викладає з 2005 року).

Народився в місті Кирьят-Ата (Ізраїль). Вищу освіту здобув у Єврейському університеті (1993–1998), а докторський ступінь з історії в Оксфордському коледжі Ісуса. Сфера досліджень: історія європейського Середньовіччя (медієвістика) і воєнна історія.

З 2004 до 2008 року написав кілька книг, які поки доступні для читання англійською мовою. Також він автор безлічі статей і відеолекцій. У цей момент вивчає світову історію й макроісторичні процеси.

Його цікавлять такі питання як зв’язок історії та біології, у якому напряму рухається людство, щастя сучасної людини та її попередників. Історик був двічі нагороджений премією Полонського за креативність (2009, 2012) і премією Монкада за видатні статті з воєнної історії.

Юваль Ной Харарі — автор бестселера «Sapiens: A Brief History of Humankind» (2011) і його продовження «Homo Deus: A Brief History of Tomorrow» (2015), які стали справжньою сенсацією й переведені 30 мовами, поміж яких український і російська.

Його неординарний погляд на історичне минуле людства часто піддається критики вчених, але також має масу шанувальників, особливо серед молоді. Його доповідь на Всесвітньому економічному форумі в Давосі про розвиток технологій і їхній зв’язок з розвитком людини спричинив бурхливу реакцію аудиторії.

Юваль Ной Харарі — активний борець за права тварин і переконаний вегетаріанець. Він не приховує свою гомосексуальну орієнтацію, і живе разом зі своїм партнером недалеко від Єрусалима.

Книги автора Юваль Ной Харарі (Yuval Noah Harari) :

320 грн
270 грн
350 грн
320 грн
602 грн
602 грн
650 грн
650 грн
1235 грн

Сьогодні купили