Когнітивно-поведінкова терапія для підлітків. Основні навички для управління настроєм, підвищення самооцінки та подолання тривоги. Робочий зошит - Рейчел Хатт: купити книгу в kniga.biz.ua (арт. 2100024963)
kniga.biz.ua

Когнітивно-поведінкова терапія для підлітків. Основні навички для управління настроєм, підвищення самооцінки та подолання тривоги. Робочий зошит

Feeling Better: CBT Workbook for Teens: Essential Skills and Activities to Help You Manage Moods, Boost Self-Esteem, and Conquer Anxiety (Workbook)

Код: 2100024963
Купити Когнітивно-поведінкова терапія для підлітків. Основні навички для управління настроєм, підвищення самооцінки та подолання тривоги. Робочий зошит Рейчел Хатт
400 грн
Є на складі

В бажані
Доставка
БЕЗКОШТОВНА при вартості замовлення від 990 грн
50 грн Укрпошта на відділення
70 грн Нова Пошта на відділення/поштомат
95 грн доставка кур'єром
Детальніше

Оплата
Готівкою або на термінал при отриманні, Безготівкова, Visa/MasterCard
Автор Рейчел Хатт
Видавництво Науковий світ
Сторінок 174
Рік 2023
ISBN 978-617-550-114-6
Обкладинка м'яка
Мова Українська

Про книгу Когнітивно-поведінкова терапія для підлітків. Основні навички для управління настроєм, підвищення самооцінки та подолання тривоги. Робочий зошит

Стань тим, ким хочеш, за допомогою КПТ!

Нові стратегії терапії прийняття та відповідальності, а також когнітивної терапії на основі усвідомленості забезпечать рефлексію та прогрес у регуляції емоцій і впоратися з ними, а практичні вправи стануть провідником на шляху до щасливих стосунків із самим собою.

Іноді ти страждаєш від важких думок або відчуваєш важкі почуття. Якби ти міг струсити цей вантаж, ким би ти був і що б робив? Став би кращим для своїх друзів? Привів би свою спортивну команду до перемоги? Покращив би успішність? З цим робочим зошитом ти навчишся стратегій, що допоможуть жити життям, якого ти прагнеш, застосовуючи КПТ. Ця книжка допоможе розплутати клубок негативних думок, емоцій і поведінки, які викликають у тебе тривогу, смуток або заважають робити те, що ти хочеш. Вправи, що виконуються в інтерактивному режимі, стануть твоїм помічником у розвязанні непростих завдань, що виникають під час спілкування з домашніми, у школі чи на роботі, а також із друзями; а книжка - стане інструментом, потрібним для подолання життєвих складнощів.

Цей робочий зошит створено для підлітків, які відчувають складнощі із самооцінкою і труднощі в управлінні такими емоціями, як смуток, гнів і тривога. Робочий зошит дасть навички упоратися з емоціями, але не замінить професійного психотерапевта. Якщо після його вивчення ви виявите, що все ще відчуваєте труднощі, можливо, варто звернутися до фахівця, який допоможе застосувати ці навички.

Книжка корисна не тільки підліткам, а й їхнім батькам, які хочуть знайти спільну мову з дітьми та допомогти їм зорієнтуватися в сучасному світі, що швидко змінюється.

Робочий зошит можуть застосовувати і медичні працівники, які консультують підлітків, що мають проблеми із самооцінкою та управлінням емоціями гніву, смутку, тривоги, і бажають виробити у своїх клієнтів когнітивно-поведінкові навички.

Якщо тривога і смуток заважають вам робити те, що ви хочете, ця книжка допоможе впоратися з емоціями і подружитися із собою. Інтерактивні вправи стануть підмогою в розвязанні непростих завдань, допоможуть упевненіше почуватися під час спілкування з домашніми, у школі чи з друзями. Вправи, наведені в кожному розділі, можна виконувати самостійно, але, якщо ви відчуваєте, що лише роботи з цим зошитом недостатньо, найімовірніше, є сенс звернутися по допомогу до фахівця.

Додати свій відгук про книгу
Залишити свій відгук:

Рекомендуємо

Гідність — це правдивість ...
Ігор Козловський
Ощадливе виробництво від А до Я: до ...
Володимир Малічевський,Є. Годнєв,В. Кащенко,В.М. Лелека
Менеджмент у часи війни. Лідерство, ...
Костянтин Кошеленко

Книги автора / видавництва

Когнітивна психотерапія розладів ос ...
Аарон Т. Бек, Дениз Д. Девис, Артур Фриман
Unix и Linux: руководство системног ...
Эви Немет, Гарт Снайдер, Трент Хейн, Бэн Уэйли
Техника "пустого стула" к ...
Скотт Келлогг

Сьогодні купили