Книги по темі Психологія особистості купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua.
kniga.biz.ua

Психологія особистості

Емоційний інтелект перетворився в обов’язковий soft skill, який цінується чи не більше, ніж професійні практичні навички. Наше комунікативне коло розширюється і для того, щоби гармонійно жити в сучасному світі, дуже важливо розуміти й поважати один одного. Але, крім емоційного інтелекту, є багато психологічних теорій і концепцій, що знадобляться особистому житті й на роботі. Тому в інтернет-магазині kniga.biz.ua ми зібрали кращі книги з психології, які допоможуть дізнатися більше про внутрішній світ, почуття, способі мислення й мотивації себе й оточуючих. Отже, психологія особистості зачіпає значну низку питань: вчинки і відносини, кар’єра і спілкування, виховання дітей і творчість.

270 грн
409 грн
430 грн
Вибір читачів
170 грн
250 грн
350 грн
AWARD KBU
360 грн
Вибір читачів
530 грн
456 грн
480 грн
Вибір читачів
650 грн
360 грн
275 грн
430 грн

У цьому розділі зібрані книги таких авторів-експертів як Мег Джей («Визначні роки»), Сьюзен Девід («Емоційна спритність»), Дженні Міллер («Личные границы»), Натаніель Бранден («Шесть столпов самооценки»), Лоретта Бройнінг («Керуй гормонами щастя»), Еріх Фромм («Мистецтво любові») і багатьох інших. Вони написали популярні книги з психології для тих, хто хоче пізнати себе, дізнатися більше про щастя й душевну гармонію.

Ця література багато в чому ґрунтується на наукових дослідженнях і психологічних експериментах — як відомий Стенфордський експеримент Філіпа Зімбардо, який хотів дізнатися як нав’язана соціальна роль впливає на поведінку людини.

ТОП-3 книги з психології: kniga.biz.ua рекомендує

Для інтровертів, яким здається, що вони живуть у світі впевнених і сміливих екстравертів, підійде книга «Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати» Сьюзан Кейн. Сама авторка — інтровертка, тому в книзі багато прикладів із її життя. Майстриня переговорів переконана в тому, що ідеальної моделі поведінки не існує й кожна людина мусить вміти відчувати себе комфортно наодинці із собою. На прикладах із політики, бізнесу, освіти, суспільного й культурного життя Сьюзан розкриває потенціал «тихих людей» і підказує інтровертам як ефективно управляти, уникати неприємних ситуацій і вибирати правильні ролі.

Тим, хто хоче від психології для початківців перейти до чогось більш фундаментального, сподобається книга Еріка Берна «Ігри, у які грають люди. Люди, які грають в ігри». У цій книзі американський психолог розкриває власну концепцію транзакційного аналізу, згідно з якою в основі відносин між людьми лежать так звані «транзакції». Частина транзакцій — «ігри» — містять приховані цілі. Ці ігри, за твердженням автора, визначають наше життя, нав’язуючи певні сценарії. У книзі описано понад 120 транзакцій і способів взаємодії з ними для того, щоби менше «грати» в життя, а більше жити по-справжньому.

Але література з психології — це не тільки величезні видання з купою спеціальних медичних термінів. Наприклад, невролог Олівер Сакс написав приголомшливо дотепну книгу «Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом», що читається як художній роман. Ось тільки вся вона складається з реальних прикладів із навчальної практики Олівера, його спілкування з пацієнтами й думок про майбутнє медицини. У самій книзі автор постарався також простою мовою пояснити особливості роботи нашого мозку.

Чим ще корисні книги з психології особистості?

Прочитавши кращі книги з психології, ви також зможете дізнатися:

  • як людина потрапляє в пастки мислення й навчитеся їх уникати;
  • як стати щасливим за допомогою позитивної психології
  • як навчитися дивитися на себе з іншого боку
  • як краще протистояти стресу вдома й на роботі;
  • як знайти своє покликання;
  • як розвивати емоційний інтелект;
  • як встановлювати особисті кордону в роботі, відносинах і сім’ї;
  • чому людина робить погані вчинки;
  • що таке транзакційний аналіз, логотерапія, емоційний інтелект, позитивна психологія;
  • і багато іншого!

Зібрана в книжковому інтернет-магазині kniga.biz.ua література з психології особистості буде цікава всім, хто хоче краще розбиратися в собі й освоїти практичні психологічні інструменти на кожен день. Замовляйте, й ми доставимо ваші книги в будь-яке місто України!

Сьогодні купили