Комплект Діда Свирида - Дід Свирид: купити книгу в kniga.biz.ua (арт. 2100010733)
kniga.biz.ua

Комплект Діда Свирида

Код: 2100010733
Купити Комплект Діда Свирида Дід Свирид
1012 грн
1088 грн
Є на складі

Доставка
БЕЗКОШТОВНА при вартості замовлення від 990 грн
50 грн Укрпошта на відділення
70 грн Нова Пошта на відділення/поштомат
95 грн доставка кур'єром
Детальніше

Оплата
Готівкою або на термінал при отриманні, Безготівкова, Visa/MasterCard
Автор Дід Свирид
Видавництво Сілаєва
Сторінок 1048
Рік 2020
ISBN 978-617-7039-21-0, 978-966-97667-1-7
Обкладинка тверда
Мова Українська
Формат 70х100/16 (170х240 мм.)

Про книгу Комплект Діда Свирида

У комплект входять книги:
Історія України від Діда Свирида. Книга 3
Історія України від Діда Свирида. Книга 1
Історія України від Діда Свирида. Книга 2

(Ціна комплекту нижче суми ціни кожної з книг окремо)

"Історія України від Діда Свирида. Книга 1"
Перший том книги "Історія України від діда Свирида" українського блогера, відомого в соціальній мережі Фейсбук під ім’ям "Свирид Опанасович". Книга написана у стилі, найбільшим наближенням за подібністю до якого є Всесвітня історія в обробці "Сатирикону".
 
Однак, авторське викладення матеріалу відрізняється більш науковим ставленням до історичних деталей, глибиною аналізу причинно-наслідкових зв’язків, тому може використовуватися як достовірний варіант історичного матеріалу не тільки для всіх, хто просто цікавиться історією, а й для учнів та студентів.
 
Особливістю авторського жанру є "оживлення" історичних героїв в форматі діалогів та залучення читачів до аналізу історичних подій. Том перший охоплює період від первісних людей і заселення території України до 1036 року.
 
"Історія України від Діда Свирида. Книга 2"
Друга книга "Історії України від діда Свирида", що пишеться на вимогу багатьох тисяч читачів відомого facebook-блогера Свирида Опанасовича. Фірмовий стиль автора – суворе дотримання історичної правди, яка, однак, подається у легкій і дотепній формі розповіді сільського дідуся.
 
Змальовані автором історичні події сповнені гумору та тонкої іронії, історичні персонажі живі і жваво між собою спілкуються. То ж, перша книга, видана у 2016 році швидко завоювала велику популярність і отримала захоплені відгуки як з боку широкої читацької аудиторії, так і з боку фахівців-істориків.
 
Може бути використано як джерело цікавого історичного матеріалу для учнів та студентів. Друга книга охоплює період XI-XIV століття, від Ярослава Мудрого до битви на Синіх Водах.
 
В тексті зберігаються особливості авторського письма.
 
"Історія України від Діда Свирида. Книга 3"
Книга третя "Історії України від Діда Свирида" охоплює історичний період від Кревської унії 1385 року до Берестейської унії 1596 року.
 
Для Європи то була епоха геополітичних потрясінь, які напряму зачепили й українські землі, відтак автор аналізує обставини розгрому Тевтонського ордену, падіння Константинополя, розвалу Золотої Орди, наслідки Великих географічних відкриттів, Малого льодовикового періоду тощо. Таким чином збагачується уявлення читача про реальні історичні обставини, за яких виникла Річ Посполита та постала і зміцнювалася Запорозька Січ.
 
Десятки персонажів книжки — від Вітовта й Тохтамиша до Наливайка та Кішки — реальні історичні діячі, постаті яких не ідеалізуються: герої, а також антигерої української історії описані як живі люди.
 
Книжки цієї серії не належать до жанру «фольк-гісторі», вони послідовно пропагують саме наукові погляди на історію. Своєрідний же стиль викладу історичного матеріалу від імені сільського історика, діда Свирида, додає книжкам колориту, а відтак допомагає легшому засвоєнню великих обсягів науково верифікованих історичних знань.
 
Для широкого кола читачів.

Додати свій відгук про книгу

Відгуки про: Комплект Діда Свирида

Наталія 2024-01-19 17:00:23

Усі три книги я купила давно , по мірі їх виходу у світ. Читав син у підлітковому віці .Йому дуже сподобався стиль написання. Я ж взяла в руки перший том лише вчора . Читала і усміхалася , бо дуже кумедно осучаснено дааавно минувші події ... Навіть брала в руки олівець , щоб виділяти " ці шедеври "... Заморилася підкреслювати і відклала в сторону олівчик. Читати - раджу . Але учням - старшокласникам , тому що багато перлів " як для дууже дорослих ". А якщо про недоробки , то , ТАК , і мені замалуватий шрифт . Дякую Автору , Художнику , Упорядникам і Видавництву ! Хорошу справу робите !

Лариса 2023-02-03 21:13:32

Книги - пречудові! З нетерпінням чекаємо на продовження. Однак, читати, особливо учням чи "занадто повнолітнім" читачам, - проблематично: дрібний шрифт не дає можливості в повній мірі насолодитися прекрасною розповіддю, утруднює процес читання, візуально відштовхує й "лякає" школярів. Так і хочеться попросити: зробіть меншими "поля" і за рахунок цього збільшіть букви.

Залишити свій відгук:

Рекомендуємо

Гідність — це правдивість ...
Ігор Козловський
Ощадливе виробництво від А до Я: до ...
Володимир Малічевський,Є. Годнєв,В. Кащенко,В.М. Лелека
Менеджмент у часи війни. Лідерство, ...
Костянтин Кошеленко

Книги автора / видавництва

Чорногорія. Подорож історією ...
Алексей Мустафин

Сьогодні купили