У комплект входять книги:
Тисячоликий герой
Подорож письменника. Міфологічна структура для письменників
(Ціна комплекту нижче суми ціни кожної з книг окремо)
"Подорож письменника. Міфологічна структура для письменників"
Коли керівники студії «Уолт Дісней» захотіли дізнатися чому їхній анімаційний фільм «Король Лев» був такий успішний, Крістофер Воґлер підготував для них коротку доповідь, яка стала легендарною.
«Подорож письменника» — це розвиток цієї доповіді, яка детально описує дванадцятиетапний, натхненний міфологією метод, що змінив ставлення Голлівуду до кінематографічної розповіді. Формат, який колись рідко виходив за межі традиційного триактного плану, прийняв комплексну теорію Воґлера про структуру історії та розвиток персонажів і став загальновизнаним.
«Подорож письменника» — це популярний підручник з сценарного мистецтва письменника, який зосереджується на теорії про те, що більшість історій можна звести до серії наративних структур і архетипів персонажів, описаних за допомогою міфологічної алегорії .
Книга заснована на семисторінковій студійній записці «Практичний путівник до Героя з тисячею облич».
"Тисячоликий герой"
«Тисячоликий герой» славетного американського історика, письменника і мислителя Джозефа Кемпбелла – фундаментальне дослідження міфології людства, що переконливо доводить: всі міфи світу побудовані за однією і тією ж матрицею, яку автор називає «мономіфом».
Котигорошко, Прометей, Іванко Дурник, Еней чи Фродо – всі ці персонажі вирушають у власну героїчну подорож, етапи якої розгортаються за спільною для всіх схемою: герой мандрує у світ Невідомого, проходить крізь нелюдські випробування, звершує подвиги, за що отримує дар, здобуває скарб і повертається у славі.
Ми захоплюємось міфічними книжковими чи кіногероями, але часто не бачимо нічого геройського в собі, не сприймаємо власне життя як героїчну пригоду. А дарма. Бо насправді кожен із нас – герой власного міфу, що вирушає в особисту героїчну подорож і, як Котигорошко чи Фродо, має здолати власного дракона і стати кращою версією себе.
Кемпбелл закликає нас ставати героями власного життя, і ця книга – дороговказ на шляху до цієї мети.
«Тисячоликий герой» став джерелом натхнення для багатьох відомих вчених і митців, зокрема для Джорджа Лукаса, творця кіноепопеї «Зоряні війни».
Ці дві книги зробили вагомий вклад у сучасне мистецтво.
Перша книга від Джозефа Кемпбелла, американського письменника та професора літератури. Його спеціалізація була порівняльна міфологія та релігієзнавство. Його робота охоплює багато аспектів людського досвіду. Книга
«Тисячоликий герой», видана вперше в 1949 році, є найвідомішою працею Кемпбелла. В ній автор викладає свою теорію подорожі архетипічного героя (мономіф), відлуння якої зустрічає у світовій міфології.
Після публікації «Тисячоликого героя» теорії Кемпбелла застосовували багато письменників і митців. Його філософія була підсумована його власною часто повторюваною фразою: «Слідуй за своїм блаженством». Він отримав визнання в Голлівуді, коли Джордж Лукас визнав вплив Кемпбелла на його сагу «Зоряні війни».
Друга книга від Крістофера Воґлера, який працював у студіях Disney, Fox 2000 Pictures і Warner Bros, викладав у Школі кіно та телебачення USC, а також у Каліфорнійському університет, Лос-Анджелес.
Крістофер Воґлер, як і Джордж Лукас, надихався творами Джозефа Кемпбелла. Воґлер використав роботу Кемпбелла для створення 7-сторінкової пам’ятки компанії для голлівудських сценаристів «Практичний путівник до героя з тисячею облич». Пізніше Воґлер розвинув її у книгу «Подорож письменника: міфічна структура для оповідачів і сценаристів» в 1992 році, а потім вже у видання
«Подорож письменника: міфічна структура для письменників».
З виходом “Подорожі письменника” Воґлер розповсюдив погляди Кемпебела та свою технологію створення сюжетів на весь світ. Її почали вивчати і навіть викладати…