Комплект книг "Наука в коміксах від "РМ" " - Ларрі Гоник, Майкл Паттон, Кевін Кеннон, Крейг Кріддл, Дейв Весснер: купити книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Комплект книг "Наука в коміксах від "РМ" "

Код: 2100022866
Купити Комплект книг "Наука в коміксах від "РМ" " Ларрі Гоник, Майкл Паттон, Кевін Кеннон, Крейг Кріддл, Дейв Весснер
1159 грн
1330 грн
Книга буде передана в службу доставки протягом 4 днів
В бажані
Доставка
БЕЗКОШТОВНА по Києву і Україні при вартості замовлення від 1200 грн.
140 грн доставка кур'єром по Києву
140 грн доставка кур'єром по Україні при замовленні на меншу суму
Детальніше

Оплата
Готівкою або на термінал при отриманні, Безготівкова, Visa/MasterCard
Автор Ларрі Гоник, Майкл Паттон, Кевін Кеннон, Крейг Кріддл, Дейв Весснер
Видавництво Рідна мова
Сторінок 1388
Рік 2023
ISBN 978-966-917-548-9, 978-966-917-560-1
Обкладинка м'яка
Мова Українська
Формат 84х108/16 (205х260 мм.)

Про книгу Комплект книг "Наука в коміксах від "РМ" "

У комплект входять книги:
Фізика. Наука в коміксах
Хімія. Наука в коміксах
Матан. Наука в коміксах
Біологія. Наука в коміксах
Філософія. Наука в коміксах

(Ціна комплекту нижче суми ціни кожної з книг окремо)

"Біологія. Наука в коміксах"
Ви ціпенієте, коли вчитель просить розрізати жабу? Ви досі думаєте, що ДНК розшифровується як «Дуже НеКомпетентний»? Гадаєте «цикл Кребса» — це ще один сучасний транспортний засіб, щоб гасати містом? Якщо ви відповіли ствердно хоча б на одне з цих запитань, вам не обійтися без «Біології» з серії «Наука в коміксах». Цей пізнавальний і веселий посібник створили популяризатор науки Ларрі Ґонік і біолог Дейв Весснер — випускник Гарвардського університету, професор біології та завідувач кафедри «Здоров’я і людські цінності» при Девідсонському коледжі, який читає курси «Вступ до біології», «Мікробіологія» і «ВІЛ/СНІД».
 
Читаючи цю захопливу книжку, ви дізнаєтеся про «внутрішню кухню» клітин і магію експресії генів, про статеве й нестатеве розмноження, про еволюцію й екосистеми… Байдуже, чи ви вперше заглядаєте в чашку Петрі, чи намагаєтеся освіжити знання після десятиліть їхньої деградації або ж просто цікавитеся тим, що таке біологічне життя — у цій книжці знайдете відповіді на всі запитання.
 
"Матан. Наука в коміксах"
Математичний аналіз — потужний інструмент, який широко застосовують у фізиці, інформатиці, інженерії, техніці, економіці, бізнесі, фінансах, медицині, біології, демографії, статистиці та інших галузях — усюди, де використовують математичні моделі. Його ідеї розвивали багато поколінь математиків, а біля витоків стоять Ньютон і Лейбніц.
 
На сторінках цієї книжки знаменитий автор науково-популярних коміксів Ларрі Ґонік віртуозно порозкладає для вас по поличках основи матаналізу й освітить ліхтариком навіть найтемніші їхні куточки. Функції, границі, похідні, інтегрування  —  будь-які задачі можна розв’язати! Готуйте заліковки для п’ятірок!
 
"Хімія. Наука в коміксах"
Хімія — це наука про таємне, про невидиме, про приховане. Не дивно, що розкривали її секрети упродовж віків. Та це було того варте! Саме завдяки хімії з’явилася цивілізація; саме, зрозумівши основи цієї всемогутньої науки, люди навчилися переробляти та зберігати продукти харчування, переганяти нафту, виготовляти будівельні матеріали, пластмаси, добрива, тканини, синтезувати ліки…
 
У цій чудовій книжці з кумедними малюнками читач дізнається про історію хімії, ознайомиться з атомною теорією речовини та з найважливішими темами фізичної й органічної хімії, біохімії, хімії навколишнього середовища, електрохімії… Ще ніколи про такі складні поняття не говорили так коротко, доступно й невимушено.
 
"Фізика. Наука в коміксах"
Щоб почати говорити мовою формул, як Фейнман і Ландау, потрібно вивчити основи. Ця книжка в захопливій формі знайомить з основними фізичними явищами і законами. Арістотель і Галілей, Ньютон і Максвелл, Ейнштейн і Фейнман — визнані генії людства, які зробили величезний внесок у розвиток фізики, і в цьому унікальному посібнику пояснюється, в чому він полягає. 
 
Тут порушено широкий спектр тем: механіка, електрика, теорія відносності, квантова електродинаміка. Доступність і оригінальний науковий рівень викладу гарантує успіх у вивченні однієї з найцікавіших дисциплін, тісно повязаної з різноманітними галузями, і передусім з технікою.
 
"Філософія. Наука в коміксах"
Більшості людей філософія знайома як наука, сповнена різноманітних концепцій. З одного боку, вона повинна все пояснювати, але з іншого виявляється, що чим більше самостійно занурюєшся в її вивчення, тим заплутаніше стає життя.
 
Якщо знайомство з філософією залишило саме таке відчуття та багато питань, то цей комікс якраз для вас!

Додати свій відгук про книгу

Залишити свій відгук:

Рекомендуємо

Картки англійських слів English Stu ...
Колектив авторів
Ераґон ...
Крістофер Паоліні
Шестикрилець ...
Катря Гриневичева
Мисливець на вовків. Три польских д ...
Мартін Поллак,Крістоф Рансмаєр
Божественна комедія ...
Данте Аліг'єрі
Маруся. Вибрані твори ...
Марко Вовчок

Книги автора / видавництва

Біологія. Наука в коміксах ...
Ларри Гоник, Дэйв Весснер
Хімія. Наука в коміксах ...
Ларри Гоник, Крэйг Криддл
Філософія. Наука в коміксах ...
Майкл Паттон, Кевин Кеннон
Міфи Стародавньої Греції ...
Екатерина Главацкая

Сьогодні купили