Комплект книг "Навігатор з історії України" - Колектив авторів, Ярослав Грицак: купити книгу в kniga.biz.ua (арт. 2100026047)
kniga.biz.ua

Комплект книг "Навігатор з історії України"

Код: 2100026047
Купити Комплект книг "Навігатор з історії України" Колектив авторів, Ярослав Грицак
964 грн
Є на складі

В бажані
Доставка
БЕЗКОШТОВНА при вартості замовлення від 990 грн
50 грн Укрпошта на відділення
70 грн Нова Пошта на відділення/поштомат
95 грн доставка кур'єром
Детальніше

Оплата
Готівкою або на термінал при отриманні, Безготівкова, Visa/MasterCard
Автор Колектив авторів, Ярослав Грицак
Видавництво Портал
Сторінок 843
Рік 2024
ISBN 978-617-79-2582-7, 978-617-7925-73-5
Обкладинка м'яка
Мова Українська
Формат 60х90/16 (145х215 мм.)

Про книгу Комплект книг "Навігатор з історії України"

У комплект входять книги:
Навігатор з історії України. “Повоєнний СРСР”
Навігатор з історії України «Сучасність»
Навігатор з історії України «Русь»

(Ціна комплекту нижче суми ціни кожної з книг окремо)

"Навігатор з історії України. “Повоєнний СРСР”"
«Навігатор» охоплює історію України від закінчення Другої світової війни в 1945 році й до відновлення незалежності в 1991 році та пропонує ґрунтовний огляд політичних, економічних і культурних подій повоєнного часу. Автори вписують українську історію в ширший європейський і загалом світовий контекст: пояснюють долю українських земель на тлі повоєнного перекроювання кордонів, підкреслюють зв’язки між українським культурним опором тоталітарному режиму і європейськими революціями 1968 року тощо.
 
Долучений до тексту психологічний коментар описує травми й життєві сценарії, що дісталися нам із радянських часів, і пропонує способи роботи з ними.
 
Книжка орієнтована на старшокласників, студентів і всіх, хто починає знайомство з історією України.
 
"Навігатор з історії України «Сучасність»"
«Навігатор» по українській сучасності розповідає про події в Україні від часу відновлення незалежності 1991 року, вписуючи їх у світовий контекст. Автори показують, як навіть недавнє минуле можна осмислювати за допомогою історичного інструментарію. Звісно, поки події ще тривають, ми не зовсім уявляємо, до чого деякі з них можуть привести, та їх безумовно легше зрозуміти, якщо поглянути з історичної перспективи.
 
Розглядаючи сучасну історію, читачі вчаться користуватися новітнім інформаційним полем, відрізняти правдиві дані від фейків і формулювати власні висновки, базові на адекватних і перевірених фактах. Психологічний коментар, поданий наприкінці книжки, увиразнює паралелі між суспільним і особистим, нагадує про типові сценарії, властиві історії незалежної України, і підказує, як працювати з травмами, яких ми всі зараз зазнаємо.
 
"Навігатор з історії України «Русь»"
«Навігатор» охоплює ІХ–ХІІІ століття — період, за який у Східній Європі й зокрема на теренах сучасної України трапилося чимало карколомних перетворень: виникла руська державність, на українські землі прийшли цивілізація, писемність і християнство, розвинулася оригінальна давньоруська культура, виникли Київ, Чернігів, Володимир та інші міста.
 
Автори не просто розповідають історію Русі, а й розвінчують міфи, із нею пов’язані, проводять паралелі зі світовими процесами й навчають краще розуміти історичні контексти. Адже, як нагадує текст, «Русь була невід’ємною частиною середньовічної Європи.
 
Її зародження припало на епоху вікінгів, що поєднала країни Північної та Східної Європи від Ірландії та Ісландії до берегів Чорного моря. Надалі династичні й торговельні зв’язки із західними сусідами лише поглиблювалися, отже, подальша “вестернізація” України в литовську й польську добу стала цілком закономірною».

Додати свій відгук про книгу
Залишити свій відгук:

Рекомендуємо

Комплект книг "ПТСР: робочі зо ...
Мері Бет Вільямс,Сойлі Пойюла,Тамара Макклінток-Ґрінберґ
The Chimes ...
Чарльз Діккенс
Казкові метафоричніі карти "По ...
Ірина Касьяненко
Обраниця. Кібермаг. Том 3 ...
Джефф Лемір,Дастін Нґуєн
Редакторка ...
Марія Вайно

Книги автора / видавництва

Конституцiя України (мiнi) ...
Коллектив авторов
Камасутра ...
Коллектив авторов
Війна і нові горизонти. Лідери думо ...
Дмитрий Кулеба, Коллектив авторов

Сьогодні купили