У комплект входять книги:
Записки Кирпатого Мефістофеля. Федько - халамидник
Чесність з собою. Роман. Повість. Новела
Сонячна машина
(Ціна комплекту нижче суми ціни кожної з книг окремо)
"Сонячна машина"
«Сонячна машина» - науково-фантастичний роман талановитого українського письменника Володимира Винниченка. Вперше твір був опублікований 1928 року.
Події розгортаються на початку 20-х років минулого століття. Рудольф Штор створює фантастичну «сонячну машину». З її появою люди можуть отримувати їжу за допомогою сонячної енергії. Щоб добути «сонячний хліб», у сонячну машину треба покласти траву чи листя і пропустити сонячне світло, після чого оросити потом. Відтепер звичне життя змінилося, і люди починають боротися за «сонячну машину».
"Чесність з собою. Роман. Повість. Новела"
«Чесність з собою» - роман видатного прозаїка і драматурга Володимира Винниченка, який був опублікований 1911 року.
Головний герой Мирон, соціаліст, пропагує ідею «чесності з собою» серед молоді й вважає проституцію звичайною професією. Його сестра Маруся через складні життєві обставини змушена піти в повії. Оточення засуджує погляди Мирона і зневажає його, а завідувач контори хоче звільнити за «за шкідливий вплив» на робітників та службовців. Володимир Винниченко пише про випробування Мирона і проголошує основну ідею твору: «коли гидко, то хоч умри, але не роби, а якщо вже робиш, то роби так, щоб і розум твій оправдав те, що робиш. І забудь про те, що люди думають».
До книжки також увійшли новела «Момент» та повість «На той бік», в яких автор через реалістичне змалювання дійсності говорить про щастя і плинність життя.
"Записки Кирпатого Мефістофеля. Федько - халамидник"
Доля видатного українського письменника Володимира Винниченка (1880–1951) була надзвичайно складною та бурхливою. Цей талановитий художник слова був відомим політичним діячем, який все життя присвятив боротьбі за побудову вільної, самостійної України. Тому не дивно, що твори його довгий час було заборонено друкувати.
Головний герой роману «Записки Кирпатого Мефістофеля» Яків Михайлюк наче не живе, а грає в життя. Все в нього відбувається легко і просто. Навіть до свого кохання він ставиться як до гри: чому б і не оженитися з дівчиною, яку він називає Білою Шапочкою, адже вона така гарна і мила? Але на перешкоді стає один факт: виявляється, що у Кирпатого Мефістофеля є син, що народився проти його бажання. Гра закінчується, і Михайлюку треба обирати між коханою і дитиною. І вибір цей аж надто серйозний...
До книжки увійшли також оповідання «Федько-халамидник» та п’єса «Чорна Пантера і Білий Медвідь».