Комплект "Книжечка-мандрівочка" - Ірина Тараненко, Дмитро Кузьменко, Марта Лешак, Марія Воробйова, Вадим Єрченко: купити книгу в kniga.biz.ua (арт. 2100025713)
kniga.biz.ua

Комплект "Книжечка-мандрівочка"

Код: 2100025713
Купити Комплект "Книжечка-мандрівочка" Ірина Тараненко, Дмитро Кузьменко, Марта Лешак, Марія Воробйова, Вадим Єрченко
1710 грн
Книга буде передана в службу доставки протягом 4 днів

В бажані
Доставка
БЕЗКОШТОВНА при вартості замовлення від 990 грн
50 грн Укрпошта на відділення
70 грн Нова Пошта на відділення/поштомат
95 грн доставка кур'єром
Детальніше

Оплата
Готівкою або на термінал при отриманні, Безготівкова, Visa/MasterCard
Автор Ірина Тараненко, Дмитро Кузьменко, Марта Лешак, Марія Воробйова, Вадим Єрченко
Видавництво Видавництво Старого Лева
Сторінок 216
Рік 2024
ISBN 978-966-448-254-4, 978-966-448-281-0
Обкладинка тверда
Мова Українська
Формат 84x90/16 (205х215 мм.)

Про книгу Комплект "Книжечка-мандрівочка"

У комплект входять книги:
Книжечка-мандрівочка. Чернігів
Книжечка-мандрівочка. Запоріжжя
Книжечка-мандрівочка. Миколаїв
Книжечка-мандрівочка. Харків
Книжечка-мандрівочка. Суми
Книжечка-мандрівочка. Київ

(Ціна комплекту нижче суми ціни кожної з книг окремо)

"Книжечка-мандрівочка. Київ"
Привіт! Я книжечка про великий неосяжний Київ. Описати це особливе місто, його давню історію з часів сотворення Руси і до сьогодні, розповісти про всі його пам’ятки, цікавинки й тих яскравих киян, що в різні часи з любов’ю плекали дух Києва, захищали від ворогів і прославляли своїми добрими справами, — марна затія. І багатотомника тут не вистачить. А все ж наші автори прислухалися до своїх сердець і склали абетку важливих символів Києва. Кожна літера — це ДНК міста, унікальна риса, без якої складно уявити собі столицю України.
 
А щоб Києву не було самотньо, автори «Книги-мандрівки» створили цілу серію книжечок про незламні міста України. Тож збирай усю сімейку і ставай домашнім експертом з історії найхоробрішої нації XXI століття.
 
"Книжечка-мандрівочка. Чернігів"
Привіт! Я — книжечка про великий Чернігів. Ох і довгу та славну історію має місто — йому вже 1300 років. Мої автори пройшлися його старовинними вуличками, опитали кожен камінчик і створили… Ні! Не пузату енциклопедію, а файну абетку! Кожна літера — це ДНК Чернігова, його унікальна риса, без якої немислиме місто. Як це, запитаєте ви? Як людина немислима без душі, так і Чернігів не живий без його казкового дерев’яного мережива.
 
А щоб Чернігову не було самотньо, автори створили цілу серію книжечок про незламні міста України. Тож збирай усю сімейку і ставай експертом з історії найхоробрішої нації XXI століття.
 
"Книжечка-мандрівочка. Запоріжжя"
Привіт! Я — книжечка про найбільший страх московитських Єкатєрін — козацьке Запоріжжя. Про волелюбну землю за порогами Дніпра, яку не змогли приборкати ні вогнем, ні блекаутами. Мої автори пройшлися місцинами, де колись полював на ворожих «мишей» Самійло Кішка і на крилах перемоги мчали козацькі чайки. А потім створили… Ні! Не листа турецькому султану, а вишукану абетку про Запоріжжя. Кожна літера — це ДНК міста, унікальна риса, без якої немислима його сучасна «аватарка».
 
А щоб Запоріжжю не було самотньо, автори створили цілу серію книжечок про незламні міста України. Тож збирай усю сімейку і ставай домашнім експертом з історії найхоробрішої нації XXI століття.
 
"Книжечка-мандрівочка. Миколаїв"
Привіт! Я — книжечка про місто великої корабельної слави — Миколаїв. Десятки століть тому, ще до появи козаків, у місцевих портах швартувались кіммерійці, елліни і скіфи. Мої автори пройшлися цими старенькими вуличками, допитали кожну корабельню і створили... першу абетку про місто на воді. Кожна літера — це ДНК міста, унікальна риса, без якої немислима його захоплива історія.
 
А щоб Миколаєву не було самотньо, автори «Книги-мандрівки» створили цілу серію книжечок про незламні міста України. Тож збирай усю сімейку і ставай домашнім експертом з історії найхоробрішої нації XXI століття.
 
"Книжечка-мандрівочка. Харків"
Привіт! Я — книжечка про місто великих людей — Харків. Про непохитну козацьку фортецю, що колись захищала своїм тілом від набігів татар, а тепер — від росіян. Харківяни Сергій Жадан та авторка проєкту «Книга-мандрівка» Ірина Тараненко ретельно допитали старенькі вулички, що памятають і перших студентів університету Каразіна, і безстрашних митців будинку «Слово». Так і народилася перша абетка про Харків. Кожна літера — це ДНК міста, унікальна риса, без якої немислима його історія.
 
А щоб Харкову не було самотньо, команда «Книги-мандрівки» створила цілу серію книжечок про незламні міста України. Тож збирай усю сімейку і ставай домашнім експертом з історії найхоробрішої нації XXI століття.
 
"Книжечка-мандрівочка. Суми"
Привіт! Я — книжечка про місто великих людей — Суми. Про горду козацьку фортецю, яку не змогли приборкати ні татари, ні московити. Письменниця Ірена Карпа ретельно допитала старенькі вулички Сум і його архітектурні шедеври, що колись надихали самого футуриста Давида Бурлюка. Після чого й народилася наша абетка. Кожна літера — це ДНК міста, унікальна риса, без якої немислима його сучасна «аватарка».
 
А щоб Сумам не було самотньо, автори «Книги-мандрівки» створили цілу серію книжечок про незламні міста України. Тож збирай усю сімейку і ставай домашнім експертом з історії найхоробрішої нації XXI століття.

Додати свій відгук про книгу
Залишити свій відгук:

Рекомендуємо

Пазл «Місто майбутнього» ...
Колектив авторів
Язичники атомного віку ...
Валентин Долгочуб
Комплект карт Таро ...
Колектив авторів
Пазл «Серія 90-ті. Ігри» ...
Колектив авторів
Привидуся ...
Оксана Давидова

Книги автора / видавництва

Книжечка-мандрівочка. Київ ...
Ирина Тараненко, Марта Лешак, Мария Воробьева, Ирина Цилык
Вечірній вітер ...
Дмитрий Кузьменко
Книжечка-мандрівочка. Суми ...
Марта Лешак, Ирина Жук, Анна Плотка, Ирена Король
Книжечка-мандрівочка. Харків ...
Ирина Тараненко, Марта Лешак, Мария Воробьева, Сергей Жадан
Книжечка-мандрівочка. Миколаїв ...
Ирина Тараненко, Марта Лешак, Мария Воробьева
Книжечка-мандрівочка. Запоріжжя ...
Вадим Ерченко, Ирина Тараненко, Марта Лешак, Мария Воробьева
Книжечка-мандрівочка. Чернігів ...
Дмитрий Кузьменко, Ирина Тараненко, Марта Лешак, Мария Воробьева

Сьогодні купили