Видавництво Старого Лева — купити книги видавництва Видавництво Старого Лева у Києві | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Видавництво Старого Лева

Видавництво старого лева

Видавництво Старого Лева засноване 2001 року Мар’яною Савкою та Юрієм Чопиком у Львові. Їх об’єднувала любов до дитячої літератури і бажання співпрацювати з творчими людьми.

Видавництво спеціалізується на книгах для родини. Завдяки «Видавництву Старого Лева» на книжкових полицях українців є такі світові бестселери, як «7 звичок високоефективних підлітків» Шона Кові, художній довідник Франсуази Барб-Ґалль «Як розмовляти з дітьми про мистецтво», «Доставка щастя» Тоні Шея та легендарне «Мистецтво війни» Сунь-дзи.

Львівські видавці першими в Україні підхопили світову тенденцію і видали геніальні антистресові розмальовки «Чарівний сад» і «Зачарований Ліс» Джоанни Басфорд.

У 2016 році журнал Forbes визнав «Видавництво Старого Лева» найактивнішим українським видавництвом. У ювілейний для бренду рік вийшло 115 різножанрових книжкових новинок. Того ж року на книжковому ярмарку у Франкфурті видання «Чоловіки, жінки і діти», «Шептицький від А до Я», «Війна, що змінила Рондо» увійшли до колекції найкрасивіших книг світу.

Успіх львівського видавництва – заслуга команди талановитих авторів, перекладачів, художників, ілюстраторів і дизайнерів. Самі творці називають себе «вибагливими у естетиці» і запевняють, що створюють книги «як для самих себе».

Офіційний сайт видавництва: https://starylev.com.ua/

В нашому магазині ви можете придбати книги "Видавництва старого лева" з доставкою по Києву і Україні.

Книги видавництва Видавництво Старого Лева:

350 грн
250 грн
200 грн
250 грн
220 грн
350 грн
Вибір читачів
300 грн
255 грн
300 грн
255 грн
300 грн
255 грн
300 грн
800 грн
170 грн

Сьогодні купили