Видавництво Старого Лева — купити книги видавництва Видавництво Старого Лева у Києві | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Видавництво Старого Лева

Видавництво старого лева

Видавництво Старого Лева засноване 2001 року Мар’яною Савкою та Юрієм Чопиком у Львові. Їх об’єднувала любов до дитячої літератури і бажання співпрацювати з творчими людьми.

Видавництво спеціалізується на книгах для родини. Завдяки «Видавництву Старого Лева» на книжкових полицях українців є такі світові бестселери, як «7 звичок високоефективних підлітків» Шона Кові, художній довідник Франсуази Барб-Ґалль «Як розмовляти з дітьми про мистецтво», «Доставка щастя» Тоні Шея та легендарне «Мистецтво війни» Сунь-дзи.

Львівські видавці першими в Україні підхопили світову тенденцію і видали геніальні антистресові розмальовки «Чарівний сад» і «Зачарований Ліс» Джоанни Басфорд.

У 2016 році журнал Forbes визнав «Видавництво Старого Лева» найактивнішим українським видавництвом. У ювілейний для бренду рік вийшло 115 різножанрових книжкових новинок. Того ж року на книжковому ярмарку у Франкфурті видання «Чоловіки, жінки і діти», «Шептицький від А до Я», «Війна, що змінила Рондо» увійшли до колекції найкрасивіших книг світу.

Успіх львівського видавництва – заслуга команди талановитих авторів, перекладачів, художників, ілюстраторів і дизайнерів. Самі творці називають себе «вибагливими у естетиці» і запевняють, що створюють книги «як для самих себе».

Офіційний сайт видавництва: https://starylev.com.ua/

В нашому магазині ви можете придбати книги "Видавництва старого лева" з доставкою по Києву і Україні.

Книги видавництва Видавництво Старого Лева:

350 грн
250 грн
200 грн
250 грн
220 грн
350 грн
300 грн
300 грн
300 грн
250 грн
800 грн
170 грн

Сьогодні купили