Марвін Бауер, засновник McKinsey & Company - Елізабет Едершайм: купити книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Марвін Бауер, засновник McKinsey & Company

Код: 2100007754
Купити Марвін Бауер, засновник McKinsey & Company Елізабет Едершайм
204 грн
240 грн
Є на складі
В бажані
Доставка
БЕЗКОШТОВНА по Києву і Україні при вартості замовлення від 1000 грн.
При замовленні на меншу суму доставка кур'єром - 45 грн. Детальніше

Оплата
Готівкою при отриманні, Безготівкова, Visa/MasterCard
Автор Елізабет Едершайм
Видавництво Фабула
Сторінок 320
Рік 2019
ISBN 978-617-09-3927-2
Обкладинка тверда
Мова Українська
Формат 70х100/16 (170х240 мм.)

Про книгу Марвін Бауер, засновник McKinsey & Company

Ця книга також є у продажу російською мовою під назвою "Марвин Бауэр, основатель McKinsey & Company. Стратегия, лидерство, создание управленческого консалтинга."

Відома журналістка й біограф Елізабет Едершайм розповідає про Марвіна Бауера, творця управлінського консалтингу і засновника провідної компанії з надання консультаційних послуг у галузі бізнесу. У книжці наведено численні поради щодо інвестування в розвиток ідей та підготовку співробітників, що ґрунтуються на особистому досвіді Марвіна Бауера і мають на меті створення життєздатного, вмотивованого, творчого і гуманного середовища успішних підприємців. Для всіх, хто зацікавлений у побудові, розвитку і процвітанні своєї справи.
 
Це відмінна книга для тих, хто хоче отримати уявлення про те, що собою являє компанія McKinsey. У книзі розповідається про роботу Марвіна Бауера протягом всього його життя по створенню найбільшої консалтингової фірми в світі.
Ця книга дає розуміння про перші кроки сучасного консалтингу. У той же час це книга про засновника компанії МакКінслі, що базується на спогадах тих, хто пліч-о-пліч працював із цим генієм.
 
Вона для тих, хто прагне познайомитися з компанією МакКінслі та її принципами, цінностями, етикою, образом мислення та досвідом, які дозволили компанії стати одним із гігантів управлінського консалтингу.
 
Сам Марвін Бауер вважав найголовнішим та найціннішим ресурсом компанії саме людей, і доводив, що працівникам треба давати можливості для власних експериментів. Тоді вони почувають себе вільними і їх працьовитість збільшується.
 
Читаючи цю книгу ви зможете слідкувати за ходом думок Бауера та зрозуміти на чому ґрунтувалися його рішення. Наприклад, звідки з’явилися та як виглядають вимоги до кондидатів на будь-яку посаду у МакКінслі; чому з’явилися та як діють бауерівські «єдині принципи відбору кандидатів по всій країні» та чому компанія МакКінслі побудована на принципах партнерства, а не є акціонерним товариством.
 
Книгу можна розділити на дві частини – перша – про Марвіна Бауера, друга – про його професійні досягнення.
 
ПРО АВТОРА
Елізабет Хаас Едершайм
– письменниця та спеціалістка з консалтингу.
Елізабет консультує організації та навчає працівників уже понад 30 років.  Вона захистила ступінь доктора філософії в Школі менеджменту Sloan Массачусетського технологічного інституту. Авторка видатних книжок “Марвін Бауер, засновник McKinsey&Company” (оригінальна назва — McKinsey’s Marvin Bower) і The Definitive Drucker: Challenges For Tomorrow’s Executives — Final Advice From the Father of Modern Management.
Елізабет — колишній партнер компанії McKinsey&Company. Також вона засновниця New York Consulting Partners. Сьогодні Едершайм працює з керівниками молодих фірм, світових некомерційних організацій і компаній зі списку Fortune 100.
Елізабет Едершайм заснувала ThEME (The Elements of Management Effectiveness).   Це інтерактивна програма, що допомагає створити гнучкі й ефективні підприємства та неприбуткові організації. Ця програма містить досвід визначних керівників минулого та сучасності, допомагає менеджерам виділити сильні сторони та виклики компаній, а також дає можливість обговорювати з іншими користувачами дискусійні питання.

Додати свій відгук про книгу

Зміст Марвін Бауер, засновник McKinsey & Company

Передмова
Подяка
 
Частина І Перетворення візій на дійсність
Розділ 1. Марвін Бауер
Розділ 2. Далекоглядність
Розділ 3. Професія й організація
Розділ 4. Етапи розвитку лідерства та впливу
 
Частина II Лідер для лідерів
Розділ 5. Вплив Бауера
Розділ 6. Надихаючи на сміливість
Розділ 7. Покоління лідерів
 
Від автора
Додаток А. Хронологія
Додаток Б. Коротка біографія
Додаток В. Виступ Марвіна Бауера
Примітки
Перелік осіб, з якими було проведено інтерв’ю
Алфавітний покажчик


Залишити свій відгук:

Рекомендуємо

Мочи Манту ...
Уляна Супрун
Медицина доказова і не дуже ...
Андрій Сем’янків
Як хотіти й отримати все (але це не ...
Тетяна Лукінюк,Людмила Колб

Книги автора / видавництва

Марвин Бауэр, основатель McKinsey & ...
Элизабет Эдершайм
Комплект "Як керувати проєктам ...
Джозеф Хигни, Пол Дж.Филдинг
Комплект "Міфи про брендинг та ...
Рич Ли, Энди Миллиган, Саймон Бэйли
Карго-маркетинг і Україна ...
Алексей Филановский

Сьогодні купили