Порядок у хаосі. Метод Objective and Key Results (OKR) - Костянтин Коптєлов: купити книгу в kniga.biz.ua (арт. 2100024684)
kniga.biz.ua

Порядок у хаосі. Метод Objective and Key Results (OKR)

Код: 2100024684
Купити Порядок у хаосі. Метод Objective and Key Results (OKR) Костянтин Коптєлов
360 грн
Є на складі

В бажані
Доставка
БЕЗКОШТОВНА при вартості замовлення від 990 грн
50 грн Укрпошта на відділення
70 грн Нова Пошта на відділення/поштомат
95 грн доставка кур'єром
Детальніше

Оплата
Готівкою або на термінал при отриманні, Безготівкова, Visa/MasterCard
Автор Костянтин Коптєлов
Видавництво Наш Формат
Сторінок 168
Рік 2024
ISBN 978-617-8277-43-7
Обкладинка тверда
Мова Українська
Формат 60х90/16 (145х215 мм.)

Про книгу Порядок у хаосі. Метод Objective and Key Results (OKR)

Ця книга входить в Комплект книг про OKR

(Ціна комплекту нижче суми ціни кожної з книг окремо)

У сучасному світі компанії прагнуть постійно покращувати свої показники та випереджати конкурентів. Для цього варто чітко розуміти власні цілі й бажані результати. Тут і вступає у гру метод Objective and Key Results (OKR).
 
У цій книжці автор крок за кроком пояснює, якими є переваги цілепокладання, які нові підходи до планування застосовують у сучасному світі, а також розповідає про основні принципи, структуру й інструменти OKR. Особливу увагу приділено до впровадження методу на практиці й опису типових помилок. Метод OKR дасть підприємцям змогу зосередитися на найважливішому й отримати більше за менший проміжок часу.
 
ДЛЯ КОГО 
Ця книжка зацікавить генеральних директорів, керівників, менеджерів проєктів, лінійних менеджерів, фахівців з HR, які прагнуть розкрити потенціал своєї компанії.
 
ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Автор доступно та зрозуміло виклав методику Objective and Key Results (OKR), відповівши на найпоширеніші запитання, що виникають під час її впровадження. Тут ви знайдете все потрібне для досягнення найкращих результатів й уникнення помилок, яких уже припустилися до вас.
 
ПРО АВТОРА
Костянтин Коптелов — експерт з OKR, MBA, TEDx Speaker, спікер популярних конференцій з управління проєктами та бізнесом, ментор бізнес-інкубаторів. Проводить регулярні лекції, майстеркласи зі стратегічного планування, управління проєктами, змінами, важливими навичками для менеджерів та оптимізації бізнес-процесів, на яких побувало вже понад 3000 осіб.
 
ВІДГУК 
OKR виявився максимально корисним для мене. Ось уже майже рік як ставлю особисті цілі, використовуючи цю методику, і моя ефективність виросла в рази. Пів року тому мене підвищили до менеджера команди з 14 осіб. Вважаю інтенсив Костянтина Коптелова відправною точкою мого кар’єрного росту в компанії та однозначно однією з найбільш вдалих інвестицій у моєму житті. 
Марія Гірич, керівник, MGID
 
ЦИТАТИ
Платити працівникам заробітну плату, що вища за ринкову
Важливо, щоб компанія була чесною щодо своїх цілей і обґрунтовувала цілі, які ставить перед собою, особливо фінансові. Так, одна компанія поставила за мету забезпечити працівникам зарплати, що вищі за ринкові. Інша компанія хотіла використати прибутки для позитивного впливу на суспільство, відновивши завод, стадіон чи міст у зруйнованому війною регіоні. Дуже важить думати про те, що стоїть за грошовими цілями, визначеними компанією, а не зосереджуватися на самих грошах. Це дасть змогу переконатися, що цілі надихають і слугують вищій меті, ніж просто заробити більше грошей. Тому, за бажання сформулювати фінансову ціль, запитайте себе та свою команду, навіщо вам передбачена нею сума.
 
Прозорість
Перший, основний принцип методу OKR — відкритість і прозорість. Завдяки вільному доступу до інформації кожен працівник може бачити, що роблять інші, які завдання потрібно виконати і в який спосіб скоригувати графік, щоб узгодити взаємозалежні завдання. 

pdf Уривок з книги


Додати свій відгук про книгу

Зміст Порядок у хаосі. Метод Objective and Key Results (OKR)

Вступ
Історія OKR
Про книгу
Як читати цю книгу
1 Навіщо потрібно ставити цілі?
2 Що стоїть за OKR?
3 Як правильно сформулювати OKR
4 Що робити далі
5 Відстеження OKR
6 Отримуйте більше від ваших OKR
7 Як упровадити OKR у компанії
Післямова
Примітки

Залишити свій відгук:

Рекомендуємо

Гідність — це правдивість ...
Ігор Козловський
Ощадливе виробництво від А до Я: до ...
Володимир Малічевський,Є. Годнєв,В. Кащенко,В.М. Лелека
Менеджмент у часи війни. Лідерство, ...
Костянтин Кошеленко

Книги автора / видавництва

Комплект книг про OKR ...
Константин Коптелов, Джон Дорр
Комплект книг "Книги, які випе ...
Джим Коллинз, Джерри Поррас, Нассим Талеб
Американська мрія ...
Петр Сандуляк
Комплект книг про акторів ...
Арнольд Шварценеггер, Мэттью Перри, Марк Мэнсон, Уилл Смит, Мэттью Макконахи

Сьогодні купили