Книги автора Костянтин Коптєлов купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Костянтин Коптєлов

Константин Коптелов

Костянтин Коптєлов — тренер і експерт з OKR, спікер конференцій з управління бізнесом, ментор бізнес-інкубаторів. Виступав на TEDx, регулярно проводить лекції та майстер-класи, на яких побувало понад 3000 осіб.

Костянтин Коптєлов має досвід роботи як у стартапах, так і в корпораціях із тисячами співробітників. Допомагає оптимізувати бізнес управління IT-компаніям, агрокомпаніям, мережам громадського харчування, державним установам. Його мета — навчити співробітників бачити їхню зону відповідальності, а керівників — контролювати віддалено. Тому Костянтин Коптєлов адаптував систему OKR (Objective and Key Results) для підприємців пострадянського простору.

OKR (Objective and Key Results) — система встановлення особистих і бізнес-цілей. Її відмінність від системи KPI полягає в тому, що OKR пов’язує організаційні, командні та особисті цілі разом із результатами, які можна виміряти.

Книга Костянтина Коптєлова «Порядок в хаосе Objective Key Results (OKR)» присвячена впровадженню системи в організації українських підприємців. Уперше читачі дізнаються про методику, що вже давно використовується в Google, Oracle і Uber. OKR забезпечить організації злагоджену роботу, а керівникам — можливість займатися бізнесом, а не контролем співробітників.

Книги автора Костянтин Коптєлов :

360 грн
769 грн

Сьогодні купили