Коли Джон Капур заснував компанію «Інсис терапютикс», то вже накопичив невеликий статок у фармацевтиці. Блискучий вчений-іммігрант, від природи наділений підприємницьким хистом, поклав собі за мету збагатитися на інноваційних ліках. Але існувала одна проблема: пацієнтів, які могли безперешкодно отримати рецепт на такий сильний і дорогий препарат, було не так багато. Тож він об’єднав навколо себе таких самих грошолюбів.
Керівник відділу продажів — геній переконання, щоправда норовливий — зібрав команду, готову задіяти всі важелі, щоб збільшити продажі, і навіть найняв виконавицю стриптизу, сповнену прагнення пробитися нагору. Молоді й амбітні люди вдавалися до всілякого обману — від підкупу лікарів до страхового шахрайства.
«Інсис терапютикс» стала сенсацією Волл-стріт. Так тривало доти, доки афера не розкрилася й вони не опинилися в епіцентрі гучного кримінального процесу.
Завдяки яскравим персонажам і динамічній, насиченій подіями оповіді «Продавці болю» викривають правила гри фармацевтичної галузі. Еван Г’юз не лише ділиться закулісними подробицями діяльності компанії «Інсис», а й дає змогу зазирнути до кабінетів лікарів, залів засідань рад директорів, колцентрів, елітних ресторанів і хмарочосів на Волл-стріт, перш ніж дійде до кульмінації в будівлі бостонського федерального суду.
Уривок з книги