Набір із 6 промо-карт для настільної гри Тераформування Марса. Карти підходять для партій з базовою грою, включаючи будь-яке з доповнень.
Додаткові карти для гри розширюють можливості гравців, додають нові варіанти стратегій і занурюють в атмосферу створення умов для життя на іншій планеті.
У набір входять:
3 карти – нові унікальні проєкти.
3 карти – нові корпорації.
Корпорації:
Карти корпорацій створені користувачами міжнародного сайту про настільні ігри Board Game Geek під час змагання, запропонованого розробниками гри. Саме перші три переможні варіанти серед більш ніж 400 заявок були видані та перекладені всіма мовами локалізацій настільної гри Тераформування Марса.
• Аркадійські громади (дизайнер TheUbiquitous)
• Splice Tactical Genomics (дизайнер Acleveralias)
• Recyclon (дизайнер Dragonborn110)
Нові корпорації відкривають нові можливості для стратегії гравців та додають різноманітності.
Карти проєктів:
Пінгвіни. Карта дозволяє за наявності 8 океанів на поверхні Марса додавати жетони тварин на цю карту як дію у свій хід. Наприкінці партії кожна фішка тварини на цій карті дорівнює 1 переможному балу.
Малий астероїд. Твої наукові дослідження притягнули астероїд із космосу, крім того тобі вдалося виправити його траєкторію. Абсолютно випадково! Чи не так? Використання цієї карти підвищує температуру планети на 1. Ти також знищуєш 2 жетони рослин на планшеті одного із суперників.
Снігові водорості. Вода на поверхні Марса піддається екстремально сухому та холодному кліматичному впливу, створюючи цілі океани льодовиків. Протягом літа випаровування з поверхні льоду формують опади у вигляді снігу, що не піднімаються надто високо над поверхнею. Цей новий мікроклімат є ідеальним для виникнення нового типу еволюції – снігових водоростей. Усередині льоду вони захищені від впливу сонця та температур, поступово розширюючись під його поверхнею. Надалі завдяки водоростям крига темніє, збільшуючи свій опір сонячним променям. Таким чином снігові водорості роблять свій внесок у насичення Марса киснем, збереження тепла на його поверхні та створення нового джерела їжі.