Психологія політичної пропаганди. Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів - Всеволод Зеленін: купити книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Психологія політичної пропаганди. Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів

Код: 2100021121
Купити Психологія політичної пропаганди. Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів Всеволод Зеленін
268 грн
315 грн
Є на складі
В бажані
Доставка
БЕЗКОШТОВНА по Києву і Україні при вартості замовлення від 1000 грн.
100 грн доставка кур'єром по Києву
120 грн доставка кур'єром по Україні при замовленні на меншу суму
Детальніше

Оплата
Готівкою або на термінал при отриманні, Безготівкова, Visa/MasterCard
Автор Всеволод Зеленін
Рік 2022
Обкладинка тверда

Про книгу Психологія політичної пропаганди. Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів

В різних формах пропаганда як комунікація з метою (ре)формування світогляду існує стільки, скільки існує людство. Державотворча, політична, релігійна та військова пропаганда, пропаганда культури, мистецтва, наукових відкриттів чи здорового способу життя... Пропаганда використовується в освіті та у вихованні дітей, в управлінні бізнесом та в піар чи рекламних кампаніях. Чи варто більше дізнатися, які ж її базові закони, методи й прийоми?

Адже той, хто свідомий у розумінні алгоритмів пропагандистських стратегій, вже не буде просто споживачем ідеологічного впливу. Лише об’єктом переконування. В умовах війни: інформаційної, гібридної, а, особливо, конвенційних військових дій великі маси людей тотально залучаються у пропагандистські процеси. Усвідомлюючи це чи ні, вони активно захищають свої патріотичні погляди, намагаються переконати близьких чи знайомих, завзято сперечаються з опонентами онлайн чи наживо. Фактично такі активісти, поряд з професійними «бійцями» інформаційно-психологічних операцій (ІПСО) силових структур, стають своєрідним «ополченням» інформаційного фронту. Борються за себе й свою країну.

З книги «Психологія політичної пропаганди» ви дізнаєтеся про класичні та сучасні форми, канали та психотехнології пропаганди: підштовхування (nudge theory), astroturfing, user-generated content (UGC) тощо. Зазирнете за лаштунки упереджень, конспірології, демонізуючих міфів та пересторіг щодо пропаганди, які притаманні обивательському мисленню. На реальних прикладах та відео-продуктах теперішньої українсько-російської війни розберете пропагандистські прийоми стратегічних комунікацій. Навчитеся вчасно помічати прихований вплив та вдало захищатися від «промивання мозку».

Додати свій відгук про книгу

Залишити свій відгук:

Сьогодні купили