kniga.biz.ua

Синій. Історія кольору

Blue: The History of a Color

Код: 2100027293
Купити Синій. Історія кольору Мішель Пастуро
840 грн
Книга буде передана в службу доставки протягом 3 днів

В бажані
Доставка
БЕЗКОШТОВНА при вартості замовлення від 990 грн
50 грн Укрпошта на відділення
70 грн Нова Пошта на відділення/поштомат
95 грн доставка кур'єром
Детальніше

Оплата
Готівкою або на термінал при отриманні, Безготівкова, Visa/MasterCard
Автор Мішель Пастуро
Видавництво Лабораторія
Сторінок 216
Рік 2024
ISBN 978-617-8362-80-5
Обкладинка тверда
Мова Українська
Формат 70x100/16 (165х235 мм.)

Про книгу Синій. Історія кольору

Історія становлення синього кольору: від зневаги до тріумфу.
 
Історія кольору — це передусім яскраво оздоблена історія людства, а праці Пастуро — це хронологічна палітра культурного розвитку від манускриптів, вітражів і геральдики до одягу, живопису і масової культури. 
 
Чому стародавні греки вважали синій потворним і варварським? Як він став уособленням Діви Марії і потужним елементом церковного оздоблення? Як синьому кольору вдалось подолати шлях від уособлення військо-політичних сил під час Французької революції до романтичної епохи блюзу і модерну? 
 
Мішель Пастуро розглядає історію, як колірну палітру майстра-художника — крізь епоху неоліту і аж до тріумфу сучасності, коли військовий одяг поступився місцем повсякденним класичним джинсам, а синій став уособленням нашої планети і технологічного майбутнього.
 
Правопис імен та тексти анотацій не є остаточними і можуть змінюватися. Орієнтовні дати виходу книжки повідомлятимемо згодом у наших соціальних мережах.
 
Чому варто прочитати 
• Захоплива історія синього кольору та людства, яке його ненавиділо, обожнювало і зробило обов’язковою частиною власного мистецтва.
• Історія матеріальної культури, крізь спектр кольору — від дорогоцінних відтінків плаща Богородиці до уніформи, Пікассо та джинсів.
• Понад 100 історичних та мистецьких ілюстрацій, які відображають значення і роль синього кольору в історії Заходу.
• Історія кольору, що присутній у природі від самого народження Землі, але відтворений людиною з великими труднощами й на дуже пізньому етапі. 
• Перше подарункове видання видавництва Лабораторія від історика-медієвіста Мішеля Пастуро, що відкриває серію книг “Історія кольору”.
 
Про автора:
Мішель Пастуро — професор середньовічної історії, експерт із західної символіки, історик-медієвіст, геральдист, автор всесвітньовідомої серії книг про кольори. 
Академік Міжнародної академії геральдики та віцепрезидент Французького геральдичного товариства (Société française d'héraldique). З 1983 року очолює кафедру історії західного символізму (Chaire d'histoire de la symbolique occidentale) і є директором досліджень у Практичній школі вищих досліджень Сорбонни. Коли він здобув почесний ступінь доктора Лозаннського університету в 1996 році, його описали як видатного вченого, який зробив радикальний внесок у кілька історично-наукових дисциплін.
Багато публікується, в тому числі з історії кольорів, тварин, символів та лицарів Круглого столу. Пише про емблеми, геральдику, сигілографію і нумізматику.
 
Відгуки
У цій спокусливій і прекрасній суміші артбуку і соціальної історії видатний французький дослідник демонструє, як рідкісні кольори стали найбільш розповсюдженими.
Emma Hagestadt and Boyd Tonkin, журнал The Independent
 
Мішель Пастуро творить величезне полотно, в якому історія одного кольору стає історією самої культури. Це дослідження кольору не як матерії, а як ідеї, що представляє тисячі років мислення в синьому кольорі.
Michael Camille, author of The Medieval Art of Love and Glorious Visions
 
Мішель Пастуро блискуче використовує хиткі значення синього, щоб кинути виклик цілому спектру припущень про колір та його символічне значення. . . . Завдяки цьому дослідженню, яке, безсумнівно, стане класикою, синій колір більше ніколи не буде виглядати так, як раніше.
Jori Finkel and Jonathon S. Keats

Додати свій відгук про книгу
Залишити свій відгук:

Рекомендуємо

Залізний генерал. Уроки людяності ...
Людмила Долгоновська
Полон ...
Валерія «Нава» Суботіна
Гідність — це правдивість ...
Ігор Козловський

Сьогодні купили