kniga.biz.ua

Вісники Смерті. Книга 0 . Він перший помре в кінці (Передзамовлення)

The First to Die at the End

Код: 2100032303
599 грн
В бажані
Доставка
БЕЗКОШТОВНА при вартості замовлення від 990 грн
Нова Пошта на відділення/поштомат та доставка кур'єром;
Укрпошта на відділення — за тарифами компанії-перевізника Детальніше

Оплата
Готівкою або на термінал при отриманні, Безготівкова, Visa/MasterCard
Автор Адам Сільвера
Видавництво Vivat
Сторінок 544
Рік 2026
ISBN 978-617-171-454-0
Обкладинка тверда
Мова Українська
Формат 84х108/32 (130х200 мм.)

Про книгу Вісники Смерті. Книга 0 . Він перший помре в кінці

Двоє незнайомців проводять разом день, який змінить їхнє життя, — після того як «Вісники Смерті» роблять перший фатальний дзвінок.

Це ніч перед тим, як «Вісники Смерті» запрацюють на повну силу, і всіх хвилює одне запитання: вони справді можуть передбачити момент смерті людини чи це лише хитро продумана містифікація?

Оріон Пейган роками чекав на звістку від когось про те, що він помре. У нього тяжка хвороба серця, і він зареєструвався у «Вісниках Смерті», щоб знати, чого чекати.

Валентино Принс починає нове життя в Нью-Йорку. Попереду в нього довге й перспективне майбутнє, а у «Вісниках Смерті» він зареєструвався лише після того, як його сестра-близнючка ледь не загинула в автокатастрофі.

Оріон і Валентино випадково зустрічаються на Таймс-сквер і відразу відчувають глибокий звязок. Та коли починається перша хвиля дзвінків Останнього Дня, їхнє життя змінюється назавжди: одному з них телефонують, іншому — ні. Хоча жоден із хлопців не знає, чим закінчиться цей день, вони впевнені в одному: хочуть провести його разом… Навіть якщо прощання буде болісним.

Додати свій відгук про книгу
Залишити свій відгук:

Рекомендуємо

Річки не старіють ...
Світлана Талан
На вулиці Солоній ...
Ія Морела
Комплект книг «Сталеве лідерство: д ...
Джоко Віллінк,Лейф Бебін
Остання гостя на весіллі ...
Джейсон Рекулак

Сьогодні купили