Vivat — купити книги видавництва Vivat у Києві | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Vivat

Виват


Видавництво Віват (Харків) створено у серпні 2013 року внаслідок об’єднання видавництв «Аргумент-Принт» (прикладна література), «Pelican» (художні та розвиваючі книги для дітей і підлітків) та «Віват» (подарункові книги).

Сьогодні видавництво «Віват» – один із лідерів вітчизняного ринку з продажу художньої та дитячої літератури. В його асортименті – понад 5000 найменувань. 90% книг друкуються українською мовою, також є видання російською та англійською.

Завдяки такому різноманіттю продукції у «Віват» сформувалася велика аудиторія читачів. Віват щороку бере участь у масштабних українських виставках, таких як Книжковий Арсенал, Львівський форум видавців, Kharkiv BookFest, відвідує книжкові ярмарки у Варшаві, Франкфурті, Болоньї, Вільнюсі, Лондоні. Права на власні книги видавництво продає в Європу, США та Китай, співпрацює з відомими у світі видавництвами.

У 2015 році у «Віват» почали випускати non-fiction літературу. Тут переклали бестселер «Стартап без помилок» Эріка Райза та дві книги популятизаторки науки Асі Казанцевої. Особливої уваги варте видання «Стартап на мільйон» журналіста Тимура Ворони, в якій йдеться про успішні українські IT-стартапи.

Офіційний сайт видавництва: https://vivat-book.com.ua/

Ви можете замовити книги видавництва "Vivat" у нашому інтернет-магазині з доставкою по Києву та Україні.

Книги видавництва Vivat:

304 грн
320 грн
185 грн
205 грн
Вибір читачів
150 грн
Вибір читачів
170 грн
Вибір читачів
340 грн
90 грн
230 грн
260 грн
AWARD KBU
179 грн
199 грн
135 грн
159 грн
210 грн
Вибір читачів
150 грн

Сьогодні купили