Книги для керівників, купити літературу для керівника в Києві, Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Для керівника

Керівник, що розуміє всю складність і важливість своєї роботи, звик ставити перед собою непрості завдання. Однак, як говорив ще великий Блез Паскаль: «Передбачати — значить управляти». Тому хорошому управлінцю мало вирішувати тільки повсякденні завдання. Він мусить вміти мислити стратегічно, на кілька ходів уперед, вміти згуртувати й надихнути свою команду для досягнення бажаних результатів.

На сьогодні є велика кількість тренінгів та курсів, що допомагають керівникам підвищити свої професійні навички. Але одна з основних проблем менеджерів середньої та вищої ланки — це брак часу. Щоденна рутина не завжди дає можливість включитися в процес навчання. На щастя, є віддані помічники, що будуть завжди з вами — книги.

310 грн
675 грн
490 грн
400 грн
290 грн
360 грн
230 грн
420 грн
200 грн
450 грн

Уся література для керівника умовно ділиться на такі рубрики:

  • Книги, що присвячені тайм-менеджменту й питанням особистої ефективності;
  • Книги, що навчають ефективному управлінню проєктами, серед яких делегування завдань;
  • Поради та рекомендації відомих бізнесменів і управлінців щодо ведення справ компанії;
  • Книги, що допомагають розвинути професійні навички, необхідні будь-якому керівникові.

Як правильно вибрати книги для керівника?

Оскільки в менеджерів дуже обмежений часовий ресурс, до вибору ділової літератури потрібно підходити максимально ефективно.

  • Вибирайте тільки ту літературу, яка важлива для вашої діяльності в цей момент.
  • Після прочитання кожного інформаційного блоку підсумуйте, зробіть для себе основні висновки, подумайте, як можете застосувати поради або лайфхаки на практиці.
  • Занотовуйте книги, які плануєте прочитати, у свій щоденник.

Особливо важливо правильно підійти до питання вибору літератури управлінцям і менеджерам, що перебувають на початку своєї кар’єри. Адже завдяки книгам для керівників-початківців можна швидко і стисло здобути найважливішу інформацію та підвищити свою кваліфікацію.

Як можна замовити літературу для керівника?

Купити книги, що вас зацікавили, можна в нашому інтернет-магазині ділової літератури. У каталозі магазину представлена велика кількість актуальних бізнес-книг. Телефонуйте, і співробітники магазину підберуть потрібні вам книги з доставкою по Києву та Україні. Купуйте книги для керівників і впроваджуйте поради кращих практиків у компанії!

Сьогодні купили