Книги для керівників, купити літературу для керівника в Києві, Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Для керівника

Керівник, що розуміє всю складність і важливість своєї роботи, звик ставити перед собою непрості завдання. Однак, як говорив ще великий Блез Паскаль: «Передбачати — значить управляти». Тому хорошому управлінцю мало вирішувати тільки повсякденні завдання. Він мусить вміти мислити стратегічно, на кілька ходів уперед, вміти згуртувати й надихнути свою команду для досягнення бажаних результатів.

На сьогодні є велика кількість тренінгів та курсів, що допомагають керівникам підвищити свої професійні навички. Але одна з основних проблем менеджерів середньої та вищої ланки — це брак часу. Щоденна рутина не завжди дає можливість включитися в процес навчання. На щастя, є віддані помічники, що будуть завжди з вами — книги.

Вибір читачів
310 грн
300 грн
550 грн
450 грн
380 грн
400 грн
290 грн
390 грн
230 грн
260 грн
304 грн
320 грн
390 грн
200 грн

Уся література для керівника умовно ділиться на такі рубрики:

  • Книги, що присвячені тайм-менеджменту й питанням особистої ефективності;
  • Книги, що навчають ефективному управлінню проєктами, серед яких делегування завдань;
  • Поради та рекомендації відомих бізнесменів і управлінців щодо ведення справ компанії;
  • Книги, що допомагають розвинути професійні навички, необхідні будь-якому керівникові.

Як правильно вибрати книги для керівника?

Оскільки в менеджерів дуже обмежений часовий ресурс, до вибору ділової літератури потрібно підходити максимально ефективно.

  • Вибирайте тільки ту літературу, яка важлива для вашої діяльності в цей момент.
  • Після прочитання кожного інформаційного блоку підсумуйте, зробіть для себе основні висновки, подумайте, як можете застосувати поради або лайфхаки на практиці.
  • Занотовуйте книги, які плануєте прочитати, у свій щоденник.

Особливо важливо правильно підійти до питання вибору літератури управлінцям і менеджерам, що перебувають на початку своєї кар’єри. Адже завдяки книгам для керівників-початківців можна швидко і стисло здобути найважливішу інформацію та підвищити свою кваліфікацію.

Як можна замовити літературу для керівника?

Купити книги, що вас зацікавили, можна в нашому інтернет-магазині ділової літератури. У каталозі магазину представлена велика кількість актуальних бізнес-книг. Телефонуйте, і співробітники магазину підберуть потрібні вам книги з доставкою по Києву та Україні. Купуйте книги для керівників і впроваджуйте поради кращих практиків у компанії!

Сьогодні купили