Книги по темі Книги з фінансової грамотності купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua.
kniga.biz.ua

Книги з фінансової грамотності

«Хіба потрібно дітям думати про гроші? Подорослішають — тоді й навчаться» — ця думка настільки поширена, наскільки й помилкова. Адже багатьом людям уже в дорослому житті важко планувати фінанси або утримуватися від витрат на спонтанні покупки. Основи фінансової поведінки закладаються в дитинстві. Тому в інтернет-магазині kniga.biz.ua ми підготували добірку з найкращих книг із фінансової грамотності для дітей. Вони допоможуть зрозуміти, що грошима потрібно управляти — не ставитися до них, як до подачки, а вкладати в прибуткові справи.

250 грн
250 грн
430 грн
320 грн
250 грн
145 грн
233 грн
250 грн
320 грн
AWARD KBU
490 грн
320 грн
400 грн
400 грн

Одні з кращих книг про фінанси для дітей — це серія про пса Мані Бодо Шефера. Про її популярність свідчить хоча б той факт, що за книгами поставили мюзикл і навіть намалювали серію коміксів. У художній формі автор розповідає історію дванадцятирічної Кіри, яка стає господаркою незвичайного лабрадора Мані. Мало того, що він вміє говорити — пес ще й великий експерт у питаннях фінансів! Дивно, але ці книги стануть у нагоді й дорослим, що захочуть звільнити своє життя від фінансових клопотів.

Є також книги, які мають прочитати самі батьки: наприклад, «Як говорити з дітьми про гроші» Рона Лібера. Колумніст New York Times пише про те, чому так важливо чесно і відверто говорити з дітьми про гроші, а також як виростити фінансово грамотних людей. Перевага видання в тому, що його можна читати всією сім’єю й аналізувати прочитане для більшого ефекту.

Але, звичайно, фінанси — це особиста справа й потрібно не переборщити, контролюючи бюджет дитини. Допоможе в цьому інтерактивна книга-блокнот «Твои финансы. Планируй, копи и трать с умом» Олени Тимохіної і Єлизавети Краснової. Це не просто базове керівництво із фінансової грамотності, а і збірник вправ зі створення бюджету, список покупок і можливість поставити фінансову мету на взір великої покупки, інвестиції або заробітку. Для зручності з блокнота можна виривати сторінки, щоби повісити на стіну як нотатку, або взяти із собою в магазин.

Чим ще корисні книги про фінанси для дітей?

Книги з фінансової грамотності не тільки пояснюють дітям роль грошей у сучасному житті, але й показують, як:

  • вести рахунок грошей і витрачати їх із розумом;
  • за допомогою грошей змінювати світ;
  • гроші пройшли шлях від металевих монет до електронних грошей та пластикових карт;
  • сформувати свій бюджет і не влізти в борги;
  • як почати свій бізнес;
  • і багато іншого!

Замовляйте найкращі книги з фінансової грамотності для дітей через сайт kniga.biz.ua або за телефонами в наш відділ продажів. Ми доставимо ваше замовлення за 1–2 дні в будь-яке місто України. Уже готові виховати підприємця?

Сьогодні купили