Книги по темі Книги з фінансової грамотності купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua.
kniga.biz.ua


Книги з фінансової грамотності

«Хіба потрібно дітям думати про гроші? Подорослішають — тоді й навчаться» — ця думка настільки поширена, наскільки й помилкова. Адже багатьом людям уже в дорослому житті важко планувати фінанси або утримуватися від витрат на спонтанні покупки. Основи фінансової поведінки закладаються в дитинстві. Тому в інтернет-магазині kniga.biz.ua ми підготували добірку з найкращих книг із фінансової грамотності для дітей. Вони допоможуть зрозуміти, що грошима потрібно управляти — не ставитися до них, як до подачки, а вкладати в прибуткові справи.

180 грн
320 грн
250 грн
300 грн
AWARD KBU
490 грн
240 грн
240 грн
AWARD KBU
200 грн
260 грн
100 грн
20 грн

Одні з кращих книг про фінанси для дітей — це серія про пса Мані Бодо Шефера. Про її популярність свідчить хоча б той факт, що за книгами поставили мюзикл і навіть намалювали серію коміксів. У художній формі автор розповідає історію дванадцятирічної Кіри, яка стає господаркою незвичайного лабрадора Мані. Мало того, що він вміє говорити — пес ще й великий експерт у питаннях фінансів! Дивно, але ці книги стануть у нагоді й дорослим, що захочуть звільнити своє життя від фінансових клопотів.

Є також книги, які мають прочитати самі батьки: наприклад, «Як говорити з дітьми про гроші» Рона Лібера. Колумніст New York Times пише про те, чому так важливо чесно і відверто говорити з дітьми про гроші, а також як виростити фінансово грамотних людей. Перевага видання в тому, що його можна читати всією сім’єю й аналізувати прочитане для більшого ефекту.

Але, звичайно, фінанси — це особиста справа й потрібно не переборщити, контролюючи бюджет дитини. Допоможе в цьому інтерактивна книга-блокнот «Твои финансы. Планируй, копи и трать с умом» Олени Тимохіної і Єлизавети Краснової. Це не просто базове керівництво із фінансової грамотності, а і збірник вправ зі створення бюджету, список покупок і можливість поставити фінансову мету на взір великої покупки, інвестиції або заробітку. Для зручності з блокнота можна виривати сторінки, щоби повісити на стіну як нотатку, або взяти із собою в магазин.

Чим ще корисні книги про фінанси для дітей?

Книги з фінансової грамотності не тільки пояснюють дітям роль грошей у сучасному житті, але й показують, як:

  • вести рахунок грошей і витрачати їх із розумом;
  • за допомогою грошей змінювати світ;
  • гроші пройшли шлях від металевих монет до електронних грошей та пластикових карт;
  • сформувати свій бюджет і не влізти в борги;
  • як почати свій бізнес;
  • і багато іншого!

Замовляйте найкращі книги з фінансової грамотності для дітей через сайт kniga.biz.ua або за телефонами в наш відділ продажів. Ми доставимо ваше замовлення за 1–2 дні в будь-яке місто України. Уже готові виховати підприємця?

Сьогодні купили