Книги по темі Книги у подарунок чоловіку купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua.
kniga.biz.ua

Книги у подарунок чоловіку

Книжковий інтернет-магазин ділової літератури kniga.biz.ua зібрав добірку книг, що можуть стати прекрасним подарунком для чоловіків на Новий рік, День народження або навіть у честь відкриття бізнесу. Такі автори як Іцхак Пінтосевич, Роберт Чалдіні, Максим «Комбат» Батиров, Михайло Лабковский, Джош Кауфман, Девід Аллен, Рей Даліо, Ювал Ной Харарі, Стівен Кові та багато інших, підготували відмінні видання для чоловіків різного віку. Це й біографії легендарних політиків, і захопливі розповіді про фізику та біологію, і мотиваційна література для спортсменів і музикантів. Кожен чоловік знайде щось цікаве!

Вибір читачів Лідер продажів за місяць
300 грн
280 грн
200 грн
410 грн
320 грн
270 грн
450 грн
340 грн
950 грн
420 грн
180 грн
180 грн

Шукаєте подарунок чоловікові, брату чи знайомому? Зверніть увагу на літературу з тайм-менеджменту й саморозвитку. Адже сучасному чоловікові потрібно володіти низкою soft skills: уміти розподіляти завдання, успішно комунікувати з колегами, управляти своїм часом і все встигати. Хорошим подарунком стане одна з цих книг: «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» Марка Менсона, «Джедайські техніки» Максима Дорофєєва, «На межі. Тиждень без жалю до себе» Еріка Бертран Ларссена або «Застеляйте ліжко. Дрібниці, які можуть змінити ваше життя, а можливо, і світ» Вільяма Макрейвена.

А що робити, якщо потрібно купити книгу на подарунок співробітнику або керівнику? Не обмежуйтесь тільки бізнес-літературою, адже крім роботи в людини може бути хобі: колекціонування, музика або торги на біржі (чому б і ні?). Так що радимо придивитися до корисних видань, що надихають: «Номер 1. Як стати найкращим у тому, що робиш» Ігоря Манна, «Взуття-буття. Історія Nike, розказана її засновником» Філа Найта або «Империя Jay Z: Как парень с улицы попал в список Forbes» Зака О’Майлі Грінберга.

Чим ще корисні книги на подарунок чоловікові?

Список тем, які розкриваються в книгах цього розділу, величезний: від спорту й побудови особистого бренду до нейробіології й тайм-менеджменту. Тому з підібраних книг на подарунок чоловікові ви зможете дізнатися:

  • як побудувати кар’єру у висококонкурентному середовищі;
  • як формувалися легендарні бізнес-імперії;
  • хто зробив можливою цифрову революцію;
  • якими дивовижними можливостями орудує наші мозок і тіло;
  • як приготувати першокласний стейк;
  • як правильно дегустувати якісні алкогольні напої;
  • як підкорити складні маршрути на велосипеді або автостопом;
  • як Ілон Маск, Стів Джобс, Генрі Форд і Джек Ма стали легендами бізнес-світу;
  • і багато іншого!

Телефонуйте, й ми допоможемо підібрати оригінальну книгу на подарунок чоловікові. Ви зможете отримати замовлення за 1–2 дні в будь-якому місті України, або кур’єром у день замовлення за умови доставлення по Києву.

Сьогодні купили