Книги з навчання персоналу, купити літературу з навчання персоналу в Києві й Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Навчання персоналу

Левова частка успіху будь-якої компанії залежить від співробітників, які там працюють. Хоч би якими чудовими та діяльними були власники бізнесу чи топ-менеджмент, вони не зможуть домогтися бажаного результату. Тому питання усвідомленого найму працівників, їхнього навчання та мотивації - одні з найнагальніших у керівника. Книжки з навчання персоналу допоможуть зрозуміти, як правильно підібрати курси чи тренінги для персоналу, як оцінювати результати підвищення кваліфікації, як мотивувати команду постійно розвиватися і вчитися новому.

241 грн
301 грн
190 грн
238 грн
588 грн
735 грн

Література з навчання персоналу розповідає про сучасні можливості підвищення кваліфікаційних навичок співробітників, наприклад:

  • які зовнішні та внутрішні навчальні ресурси компанії слід задіяти;
  • як організувати дистанційну освіту для своєї команди;
  • як оцінювати знання і навички колег;
  • якими методами мотивувати команду до безперервного процесу навчання і саморозвитку;

Як розвивати корпоративне навчання співробітників на місцях?

У сучасному діловому світі сконцентрований величезний потенціал практичних знань і професійних навичок. Навчання "на місці" набагато ефективніше за академічний процес освіти. Однак, щоб працівники ефективно та безперервно зростали професійно, необхідно їх правильно мотивувати. Йдеться про провідну роль керівника, як наставника, що розвиває стратегію корпоративної культури, розвитку та навчання співробітників і комунікацій у бізнесі. Книжки з навчання персоналу, розвитку професійних і лідерських якостей, корпоративної культури пропонують корисні кейси та дієві методи створення ефективної системи освіти та професійного зростання працівників.

Де купити літературу з навчання персоналу та корпоративної освіти?

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір книг з корпоративного навчання співробітників. Якщо вам потрібно розібратися, які ефективні тренінги існують на даний момент, як ставити освітні цілі перед персоналом, як оцінювати результати навчання, і наскільки вигідні інвестиції в освіту співробітників, телефонуйте нам, і менеджери магазину допоможуть вам зробити правильний вибір літератури. Замовляйте книги з навчання персоналу з доставкою по Києву та Україні, впроваджуйте нові знання у свою професійну діяльність!

Сьогодні купили