Книги по оплаті праці, купити літературу по оплаті праці в Києві, Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Оплата праці

Якщо керівник не вважає своїх співробітників найціннішим активом у компанії, навряд чи можна очікувати від їхньої продуктивності приголомшливих результатів. Тому вкрай важливо створювати в колективі ефективну систему мотивації та компенсації для персоналу. Співробітники мають чітко розуміти, за який обсяг виконаної роботи вони отримують зарплату. Пояснити це - завдання керівництва. Книги з оплати праці допоможуть менеджменту вибудувати чітку систему винагороди персоналу. Читачі зможуть розібратися в таких питаннях:

  • Як створити збалансовану систему постановки цілей і показників у компанії;
  • Як розробити і впровадити ефективні принципи мотивації співробітників;
  • Як управляти посадовими окладами співробітників на основі поставлених цілей і KPI.
З даними параметрами книг не виявлено

Важливість ефективної системи мотивації

Співробітники звикають, що за якісно виконані завдання, які поставило перед ним керівництво, він отримує матеріальну винагороду. Якщо цього не відбувається, внутрішня мотивація працівника падає. Тому вкрай важливо розробити і впровадити ефективну систему завдань і KPI в організації, яка б також відповідала корпоративній культурі організації. Якщо система винагороди вашої компанії на даний момент показує себе неефективною, слід переглянути її основні принципи. Література з оплати праці пропонує сучасні методики мотивації та винагороди персоналу, засновані на досвіді багатьох успішних компаній зі світовим ім'ям. У багатьох книгах зібрано кейси з практики, новітні розробки в галузі управління персоналом, актуальні дані законодавства, що робить їх практичним посібником із системи винагороди та мотивації співробітників.

Де купити книги з оплати праці?

У каталозі нашого інтернет-магазину зібрана найбільш корисна бізнес-література. Багато посібників пропонують актуальну інформацію з трудових відносин, ефективні практичні приклади успішного впровадження методик управління персоналом. Такі видання можуть стати настільними книгами з оплати праці для керівників підприємств і директорів з персоналу. Телефонуйте, і наші менеджери підберуть найбільш ефективну літературу спеціально для ваших потреб. Замовляйте книги з доставкою по Києву та Україні. Впроваджуйте найуспішніші практики у свій бізнес!

Сьогодні купили