Клуб Сімейного Дозвілля — купити книги видавництва Клуб Сімейного Дозвілля у Києві | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Клуб Сімейного Дозвілля

КСД

Клуб сімейного дозвілля (Харків) розпочав діяльність 2000 року як дистриб’ютор книжкової продукції. Вже через два роки розпочалась робота власного видавництва компанії. «Клуб сімейного дозвілля» входить до складу німецького медіаконцерну «Bertelsmann» і на сьогодні є лідером українського книжкового ринку за кількістю проданих примірників (понад 30 млн). Мережа книжкових магазинів клубу налічує 74 філії по всій Україні.

Популярність книжковий клуб здобув завдяки європейському формату роботи з каталогами та надсиланню товарів поштою, а також системі лояльності для учасників, яких уже понад два мільйони. Клуб сімейного дозвілля» видав 2000 творів вітчизняних і закордонних авторів у таких жанрах, як художня проза, дитяча, навчальна і ділова література, книги для всебічного розвитку і творчості.

Своїм пріоритетним завданням видавництво бачить задоволення потреби читачів у якісній українській літературі та світових бестселерах. Останні кілька років «Клуб сімейного дозвілля»» активно видає бізнес-літературу. Особливої уваги варті такі новинки, як «Мрій правильно» Барбари Шер, «Як керують кращі» Брайана Трейсі, «Найкоротша історія часу» Стівена Гокінга, «7 звичок надзвичайно ефективних людей» Стівена Кові, «Психологія впливу» Роберта Чалдіні, «Ніколи не їжте наодинці» Кейта Феррацці тощо.

Офіційний сайт видавництва: https://www.bookclub.ua/

В нашому інтернет-магазині ви можете купити книги видавництва з доставкою по Києву та Україні.

Книги видавництва Клуб Сімейного Дозвілля:

Вибір читачів
430 грн
350 грн
270 грн
Вибір читачів
200 грн
Вибір читачів
250 грн
350 грн
Вибір читачів
333 грн
350 грн
Вибір читачів
170 грн
250 грн
350 грн
170 грн
250 грн

Сьогодні купили