Манн, Іванов і Фербер — купити книги видавництва Манн, Іванов і Фербер у Києві | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Манн, Іванов і Фербер

М

МІФ — одне з найбільших книжкових видавництв російськомовного ринку, воно щотижня випускає кілька новинок. В інтернет-магазині представлена ​​бізнес-література (маркетинг, менеджмент, продажі, історії успіху, керівництво для досвідчених і підприємців-початківців), книги про тайм-менеджмент, психологію. Останні роки активно розвиваються серії про здоровий спосіб життя, спорт, кулінарі., саморозвиток та хобі. Варто також окремо вказати напрям «Дитинство» й подарункові видання МІФу.

Видавництво «Манн, Іванов і Фербер» (м.Москва) засновано у 2005 році. Творці проєкту — Ігор Манн, Михайло Іванов, Михайло Фербер, маркетологи-практики, були стурбовані тим, що російськомовний читач не має належної кількості книг у сфері реклами й менеджменту. Вони власними іменами гарантують високу якість продукції, що випускається.

Видання «Манн, Іванов і Фербер» відрізняються барвистими дизайнерськими обкладинками. Колектив МІФу стверджує, що перед опублікуванням усі книги читаються і схвалюються ними.. Їхня філософія: «Ми видаємо книгу → Книгу читають тисячі людей → Люди змінюються самі й змінюють світ навколо себе».

У нашому інтернет-магазині ви можете купити книги видавництва «Манн, Іванов, Фербер» із доставкою по Києву та Україні.

Книги видавництва Манн, Іванов і Фербер:

З даними параметрами книг не виявлено

Сьогодні купили