МультиМетод — купити книги видавництва МультиМетод у Києві | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

МультиМетод

Мультиметод

“МультиМетод” — видавництво книг, призначені для людей, які професійно працюють у сфері мануальної медицини, фізіотерапії, остеопатії, реабілітації, психотерапії та психології та для тих, хто цікавиться цими напрямами.

Мета видавництва “МультиМетод” — видання актуальної, авторитетної та необхідної фахівцям літератури про сучасні методи профілактики та оздоровлення організму.

Видавництво надає різноманітні перевірені підходи та методи сучасної альтернативної медицини. За допомогою цих книг, розширюється професійний світогляд, підвищується кваліфікація та збільшується арсенал знань.

Видавництво співпрацює з такими авторами, як доктор Джон Е. Апледжер, доктор Діпак Кумар, Ненсі Сміт, Баррі МакДонах, Стівен Порджес, Баррі Призант, Сюзанна Скерлок-Дюрана, Девід Зулак та іншими.

Автори книг видавництва це — мануальні терапевти, лікарі остеопати, психотерапевти та фахівці відновлювальної медицини з новими та перевіреними часом практиками. Також “МультиМетод” співпрацює з всесвітньо відомими зарубіжними авторами та видавництвами.

Книги видавництва МультиМетод:

893 грн
420 грн
525 грн
420 грн
1911 грн
945 грн
504 грн
879 грн
945 грн
630 грн
450 грн
500 грн
1000 грн

Сьогодні купили