Книги автора Аманда Коулман (Amanda Coleman) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Аманда Коулман (Amanda Coleman)

Аманда Коулман

 

Аманда Коулман понад 20 років працювала з низкою поліційних і громадських лідерів Великої Британії, допомагаючи їм комунікувати в найбільших кризових інцидентах та реагувати на постійні атаки на репутацію.

Як говорить сама авторка, щоденне перебування разом із цими людьми навчило її важливим речам щодо лідерства, стійкості, характеру, а також зрозуміти цінність планування та тестування, щоб спілкування було настільки ефективним, наскільки це можливо, коли люди та процеси піддаються випробуванням.

У книзі «Стратегії кризових комунікації» об’єднано частину цих знань і досвіду, щоб стати відправною точкою для людей, які розробляють або переглядають плани комунікації в кризових ситуаціях.

Аманда розповідає про кризову комунікацію на конференціях по всьому світу, а також виступає із гостьовими лекціями для студентів, що вивчають PR в університетах, включаючи Лондонську школу економіки.

Крім диплому PR-практика, Аманда Коулман є членом Інституту зв’язків з громадськістю та Асоціації зв’язків з громадськістю та комунікаціям.

Книги автора Аманда Коулман (Amanda Coleman) :

390 грн

Сьогодні купили