Книги автора Дебра Со (Debra Soh) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Дебра Со (Debra Soh)

Дебра Со

Дебра Со — нейробіологиня, спеціалізується на питаннях гендеру, статі та сексуальної орієнтації. Докторка нейробіології Йоркського університету в Торонто. Працювала академічним дослідником упродовж одинадцяти років. Дописує для Quillette, Los Angeles Times, Wall Street Journal та інших ЗМІ.

Дебра Со навчалася в Йоркському університеті в Торонто. Під час навчання в аспірантурі отримала нагороду Майкла Сміта за іноземні дослідження від Ради з соціальних і гуманітарних наук Канади та стипендію для написання дисертації. Має ступінь доктора філософії в галузі нейронаук з науковим досвідом у парафілії (незвичайні сексуальні інтереси) та гіперсексуальності. Як свідок-експерт, вона давала свідчення на тему сексуальних злочинів у Верховному суді Нової Шотландії в Канаді та консультувала у справах про сімейне право щодо зміни статі в дитинстві.

Три роки була щотижневим оглядачем і постійним сексологом на Playboy.com, як наукова оглядачка та коментаторка співпрацювала з BBC, New York Times, NPR, National Review, London Times і Telegraph. Її запрошували до участі в численних шоу та телепередачах, таких як «Шоу Мегін Келлі», «Реальний час» з Біллом Махером, «Досвід Джо Рогана», «Шоу Бена Шапіро», «Що таке жінка?» на The Daily Wire та багатьох інших. Писала авторські статті для Quillette, The Globe and Mail, New York magazine, Playboy, Los Angeles Times і The Wall Street Journal. У 2018 році вела підкаст Quillette Wrongspeak з Джонатаном Кеєм, а навесні 2021 року запустила власний під назвою «The Dr. Debra Soh».

Книги автора Дебра Со (Debra Soh) :

360 грн

Сьогодні купили