Книги автора Яакко Халметоя (Jaakko Halmetoja) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Яакко Халметоя (Jaakko Halmetoja)

Яакко Халметоя

 

Яакко Халметоя — експерт із харчування, письменник-публіцист й активний лектор. Він палко захоплений підтриманням стану відмінного здоров’я завдяки харчуванню та способу життя, який дає задоволення та радість.

Відомий як дослідник суперфудів, популяризатор гриба чаги й інших лікарських грибів і «шоколадний алхімік», Яакко Халметоя ознайомив мешканців Фінляндії з користю для здоров’я та унікальними способами вживання різноманітних харчових продуктів і лікарських рослин, виступаючи на телебаченні та радіо, і прочитав понад 600 публічних лекцій.

Пан Халметоя у бізнесі з 20 років. Він пройшов десантну підготовку в Збройних Силах Фінляндії та колись переміг у Чемпіонаті Фінляндії з греплінгу. Як підприємець він керує мережею кафе, які спеціалізуються на приготуванні суперкорисної смакоти. Нещодавно пан Халметоя був радником кількох молодих компаній, що працюють у сфері охорони здоров’я як у Фінляндії, так і за кордоном. Свій вільний час він проводить у саду чи тренуючись на природі — завжди з усмішкою.

Книги автора Яакко Халметоя (Jaakko Halmetoja) :

Лідер продажів за місяць
990 грн

Сьогодні купили