Книги автора Карло Чіполла (Carlo M. Cipolla) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Карло Чіполла (Carlo M. Cipolla)

Карло Чиполла

Карло Чіполла (1922-2000) - італійський історик економіки. Викладав у різних університетах Італії (Венеція, Турін, Павія, Піза) та США (Берклі). Автор безлічі робіт з історії Італії та Європи в Середні віки та Новий час. Два есе, що видаються, завоювали величезну популярність серед читачів у всьому світі.

Навчався в університеті рідного міста, де спочатку вивчав політологію, а потім історію та філософію, і де отримав у 1944 році свій перший академічний ступінь. Вже після війни продовжив свою освіту — з економіки — у Сорбонні та Лондонській школі економіки. Викладав в університетах Італії з 1948 року, професор (1960). Фулбрайтовський стипендіат у 1953 році. У 1959—1992 роках працював у Каліфорнійському університеті в Берклі, де згодом у відставці емерит-професор кафедри економіки.

Автор понад 20 книг, перекладених не менш як 15 мовами.

Мав широке коло наукових інтересів, у тому числі у сфері охорони здоров'я. У своїх роботах він досліджував питання прогресу Заходу - від закінчення античності до сучасності, отримавши при цьому зізнання. Також він звертався до демографії.

У 1976 році в роботі «Основні закони людської дурості» Чіполла запропонував двовимірну діаграму характеристики поведінки індивідуумів в соціумі.

Член Королівського історичного товариства Великобританії. Член Американського філософського товариства.

Член Американської академії мистецтв та наук та Академії деї Лінчеї. Членкор Британської академії.

Лауреат премії Президента Республіки Італія.

Відзначений й іншими нагородами та почестями. Почесний професор Технічного університету Цюріха. В університеті рідного міста був удостоєний почесного ступеня доктора медицини.

Книги автора Карло Чіполла (Carlo M. Cipolla) :

228 грн
240 грн

Сьогодні купили