Книги автора Катя Бльостка купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua


Катя Бльостка

Катя Блестка

 

Катя Бльостка (Катерина Баррелл) — блогерка з аудиторією понад 200 тисяч людей та матера чотирьох синів. Народилась та виросла у селищі Гощі на Рівненщині. Навчалася у Київському національному університеті культури і мистецтв, вивчала міжнародний туризм.

У 2014 році, разом із сином від першого шлюбу, переїхала до США, і вийшла заміж за чоловіка Елліотта, з яким познайомилась у Києві. З того часу народила ще троє синів.

У листопаді 2019 року Катерина почала викладати тексти про материнство (і не тільки) на своїй сторінці в інстаграмі, які розлітались мережею вмить. Так, сама того не прагнучи, вона стала блогеркою. Катя відверто,без прикрас та з іронією пише про те, як це виховувати 4 хлопців, а також про стосунки, партнерство в них, права жінок та особливості американських буднів багатодітної мами.

Книга “Матера вам не наймичка, або Чому діти це — прекрасно…”, вийшла у видавництві “Віхола” восени 2021 року і вмить стала бестселером. Перший наклад у 15 000 примірників “розлетівся” за тиждень.

Книги автора Катя Бльостка :

Вибір читачів
215 грн

Сьогодні купили