Книги автора Людмила Калабуха купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Людмила Калабуха

Людмила Калабуха

Стати успішною у сфері продажів, голосно розповідати про себе, про свої ідеї й продукти, які хочеш вивести на ринок, коли тебе виховували в інтелектуальній родині, з думкою, що «дівчинки з хорошої сім’ї» не займаються — це дуже складно. Людмила Калабуха, одна з провідних бізнес-тренерок України, успішна письменниця, бізнесвумен і блогерка, змогла зламати багато бар’єрів, серед яких і психологічні, що виникали на її життєвому шляху.

Зростала в родині мистецтвознавців у Львові. Людмилу з дитинства оточували інтелектуальні бесіди, книги, ідеї української інтелігенції. Її батько листувався з Жаном-Полем Сартром, а мама написала першу статтю про Богдана Ступку. Багато в чому, саме завдяки їй світ дізнався про цього великого актора. Тому поняття «грошей», «заробляння» вважалися в сім’ї Людмили не прийнятними. У 90-ті все змінилося, і дівчина виявилася єдиною, на чиї плечі лягло непросте завдання забезпечити сім’ю грошима. «Єдиною ЛЮДИНОЮ, яка могла принести додому хоч якісь грошові одиниці, булу я» (з блогу Людмили). Вона бралася за будь-які роботи, відразу за кілька, робила біжутерію, яку пропонувала незнайомим людям на вулиці — такий був жорсткий досвід перших кроків у продажах.

Згодом Людмила стала не тільки успішною підприємицею, а й відкрила в собі ще кілька талантів: талант переконання й навички професійного спілкування, яке приносило відмінний результат. Саме Людмила Калабуха — перша україномовна бізнес-тренерка в інтернеті. Ще один талант Людмили — письменство. Вона — не тільки успішна блогерка, переможниця Народного Рейтингу блогерів 2019 номінації Бізнес / Економіка / Суспільство від ТРК Україна, платформи «Сегодня.Lifestyle» і креативної команди Yuccie — Кращий Бізнес-блогер 2019. І авторка чудових книг: — «Почніть говорити „НІ“: як упевнено відмовляти та викликати повагу», яка увійшла в топ-10 кращих книг України за результатами 19 Всеукраїнського рейтингу"Краща книга України 2017 «; — «Коли говорити „так“».

Крім усіх бізнес-проєктів, консультування та ведення блогу, Людмила — пристрасна мандрівниця, яка відвідала більше ніж 40 країн.

Книги автора Людмила Калабуха :

422 грн
422 грн
1203 грн
422 грн

Сьогодні купили