Почніть говорити “НІ” : як упевнено відмовляти та викликати повагу - Людмила Калабуха: купити книгу в kniga.biz.ua (арт. 7446)
kniga.biz.ua

Почніть говорити “НІ” : як упевнено відмовляти та викликати повагу

Код: 7446
Купити Почніть говорити “НІ” : як упевнено відмовляти та викликати повагу Людмила Калабуха
422 грн
Є на складі

В бажані
Доставка
БЕЗКОШТОВНА при вартості замовлення від 990 грн
50 грн Укрпошта на відділення
70 грн Нова Пошта на відділення/поштомат
95 грн доставка кур'єром
Детальніше

Оплата
Готівкою або на термінал при отриманні, Безготівкова, Visa/MasterCard
Автор Людмила Калабуха
Видавництво Коло Принт
Сторінок 232
Рік 2017
ISBN 978-966-944-034-1
Обкладинка тверда
Мова Українська
Формат 60х84/16 (145х200 мм.)

Про книгу Почніть говорити “НІ” : як упевнено відмовляти та викликати повагу

Ця книга входить в Комплект книг Людмили Калабухи

(Ціна комплекту нижче суми ціни кожної з книг окремо)

“Говорити “НІ” та відмовляти – треба!” – впевнена авторка. І докладно розбирає чому, коли, а головне – як це робити: від переговорів із клієнтами, підлеглими, колегами по роботі, випадковими знайомими до стосунків із коханими, друзями, дітьми та батьками.

Ви знайдете вичерпні відповіді на запитання, як позбутися відчуття провини, що його намагаються нам нав’язати; як за допомогою відмови спонукати клієнта до покупки та угоди; як зберегти впевненість та віру в себе у найскладніших життєвих обставинах; як розпізнати, запобігти та припинити маніпуляції; як зберегти добрі взаємини зі всіма, кому ми скажемо “НІ”.

Ця книга – покрокова інструкція з ефективної комунікації, яка рятує найскладніші переговори як у бізнесі, так і в житті, а для тих, хто працює у продажах, вона стане настільною.

pdf Зміст


Додати свій відгук про книгу

Зміст Почніть говорити “НІ” : як упевнено відмовляти та викликати повагу

Вступ
Розділ 1. Чому нам складно говорити "ні"
Розділ 2. На вас усі їздять? У всьому винні Instagram та Facebook
Розділ 3. Як сказати "ні" тролям у соцмережах
Розділ 4. 12 типів людей, яким завжди скажуть "ні"
Розділ 5. Як сказати "ні" балакучим людям та клієнтам
Розділ 6. Як розпізнати, запобігти і припинити маніпуляції
Розділ 7. Як сказати "ні", коли просять гроші
Розділ 8. Як відмовляти незнайомим людям
Розділ 9. Скажіть "ні" своїм старим джинсам, ви не Стів Джобс
Розділ 10. "Ні" справжньої дорогої жінки
Розділ 11. Як сказати "ні" маніяку в ліфті...і заробити грошей
Розділ 12. "Ні" свекрусі - місія здійсненна!
Розділ 13. Як сказати "ні" в коханні (три історії реальних людей)
Розділ 14. "Ні" тайм-менеджменту - як вижити і встигнути все
Розділ 15. "Так" і "ні" справжнього нетворкінгу (щоб були і гроші, і звязки)
Розділ 16. Що заважає заробляти більше
Розділ 17. Як сказати "ні" батькам
Розділ 18. Олександр Божик: "На шляху до мрії я сім разів говорив "ні".
Розділ 19. "Ні" стресу в бізнесі та в житті
Розділ 20. Як відмовити подрузі, хлопцеві та керівникові - три впевнених "ні" від Лесі Кічури
Розділ 21. Покоління X,Y,Z: кому і як казати "ні", а кого брати на роботу
Розділ 22. "Так", яке ламає бізнес і життя. Погляд з Ірландії, Бельгії та України
Розділ 23. Як казати "ні" на співбесіді і при звільненні. Сповіді керівників
Розділ 24. Як сказати "ні" ліні та змусити себе діяти. Чи завжди це треба робити?
Розділ 25. Пять "ні" Леоніда Мартинчика - від дитячих образ до бога Instagram
Післямова

Відгуки про: Почніть говорити “НІ” : як упевнено відмовляти та викликати повагу

Тетяна Ухіна 2019-07-05 00:33:09

Як розвинути емоційний інтелект і стресостійкість. Як створити для себе комфртне життя. 1. Позбуваємося стереотипів. І починаємо впевнено любити себе! 2. Я, до прикладу, нарешті створила грамотну самопрезентацію. І маю круті результати. А ви? 3. Завдяки цій книзі, я реально навчилася говорити "НІ" і, разом з тим, не руйнувати при цьому стосунки і співпрацю! Також: чудові, реальні приклади з життя, які нам усім близькі і болючі. І дуже цінно, що Авторка аналітично-мудро викладає алгоритм: Як буде, якщо ми не скажемо НІ в тій чи іншій ситуації. Що станеться, якщо ми скажемо НІ. І ти розумієш: це ж так просто! Головне, захотіти! Ти починаєш чути від оточення: "Ти не така, як була раніше. Нам з тобою важко." А ти у цю мить відчуваєш, як добі добре. І розумієш, що проблеми завжди були не у тебе, а у тих, хто поруч. Чудовий розділ про візитівки. Про основи нетворкінгу. Та що тут писати? Мерщій купуйте і читайте. АЛЕ! Обережно: Ви вже ніколи не будете такими, як були. Ця книга змінює свідомість... на краще!

Іван Бобров 2019-06-14 22:26:36

Настільна книга для кожного, хто хоче навчитися говорити "НІ". Раніше мені було ніяково відмовляти друзям, батькам, викладачам в університеті, адже це зовсім не те, що личило робити студентові-відміннику… Та згодом, коли життєві обставини почали змінюватися, а я – впевнено рухатися до своєї найбільшого захоплення у житті (іноземних мов), казати людям “НІ!” стало ледь не щоденною потребою. В моєму оточенні почали з’являтися активні люди, які вже блискуче опанували мистецтво відмов і були готові ним ділитися. Одна з них – авторка бестселеру «Почніть говорити «НІ» Людмила Калабуха. 3 речі, які я виніс з її чудової книги: 1. Не робіть нічого з почуття провини. Навіть якщо це близькі родичі чи дорогі друзі. Це ведмежа послуга, яка не робить щасливою жодну сторону, і підриває вашу віру в результат. Питання собі: «Як я почуваюся в цій ситуації?». 2. Коли до вас звертаються з пропозицією, спитайте себе: «А мені дійсно це потрібно?». Якщо ваша перша відповідь – «НІ», одразу чітко озвучуйте її людині. 3. Попереджайте відмову заздалегідь. Наприклад, я вже більше півроку не відповідаю на пропущені дзвінки. Взагалі. Я живий, здоровий, енергійний. Мій світ впевнено обертається навколо потрібної осі, а небеса не впали мені на голову. Чому? Бо у 80% люди звертаються до нас зі справами, які апріорі потребують впевненого «НІ». Якщо ви перетелефонували – вам доведеться шукати спосіб його сказати, витрачаючи свій час та нерви. Якщо ні – зберегли енергію для того, що ДІЙСНО для вас важливо. І пішли це робити. І тільки це

Василь 2019-01-31 16:37:51

У книзі є цікаві розділи. але є й такі про які я думав "що я щойно прочитав?" Серед хороших розділів - розподіл по типах людей, яким кажуть "Ні", про маніпуляції батько/мати/дитина, про самозаборони у розділі "Що заважає заробляти?" написано доволі добре. З мінусів - явний перебір з лайками, соцмережами і котіками. Цілий розділ присвячено тому, що якщо ви не будете лайко-любом у соцмережах, то все буде зле. Загалом динаміка книжки йде на спад. Приклад: вступ - хороший, останній (!) розділ про стиль зірки Instagram та як часто він міняє нижню білизну - про що це взагалі? Можливо, варто було короткий витяг вкінці зробити? Також у книжці надто сильно прослідковується егоцентризм автора. Часом до такої степені, що хочеться закрити книжку. Окрім цього поведінка авторки не витримує жодної критики. Людмила Калабуха видаляє критичні відгуки клієнтів, що придбали її товар та одразу блокує клієнтів. На жаль, це дуже низько. Автор у книжці вчить про те як говорити НІ хоча сама не сприймає цього слова у вигляді конструктивної критики. На жаль, не рекомендую.

Залишити свій відгук:

Рекомендуємо

Гідність — це правдивість ...
Ігор Козловський
Ощадливе виробництво від А до Я: до ...
Володимир Малічевський,Є. Годнєв,В. Кащенко,В.М. Лелека
Менеджмент у часи війни. Лідерство, ...
Костянтин Кошеленко

Книги автора / видавництва

Комплект книг Людмили Калабухи ...
Людмила Калабуха
Коли говорити "так". Як п ...
Людмила Калабуха

Сьогодні купили