Книги автора Райан Голідей (Ryan Holiday) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Райан Голідей (Ryan Holiday)

Райан Холидей

Райан Голідей (16.06.1987) — американський письменник, стратег зі зв'язків із громадськістю, власник книгарні та ведучий подкасту The Daily Stoic. У минулому — директор із маркетингу American Appare та радник компанії.

Голідей є автором кількох книг, які були продані в кількості понад три мільйони примірників. Також писав для Forbes, Fast Company, The Huffington Post, The Columbia Journalism Review, The Guardian, Thought Catalog, Medium.com, New York Observer, New York Times і Texas Monthly.

Перша книга Райана, «Повір мені, я брешу», дебютувала в списку бестселерів Wall Street Journal. Друга книга «Маркетинг майбутнього. Як гроуз-хакери змінюють правила гри» була названа однією з 10 найкращих книг із маркетингу за версією Inc. Magazine у 2014 році. «Напролом. Мистецтво перетворювати перешкоди на перемоги» (третя книга автора) досягла першого місця в списку бестселерів Wall Street Journal у 2019 році, через п’ять років після першого видання.

Голідей є співавтором книги «Життя стоїків» (разом зі Стівеном Гензельманом), а також має свій розділ з порадами у книзі Тіма Феррісса «Інструменти титанів».

Також є власником та керівником незалежної книгарні Painted Porch Bookshop у Бастропі, Техас. Одружений, має двох синів.

Книги автора Райан Голідей (Ryan Holiday) :

390 грн
350 грн
390 грн
941 грн

Сьогодні купили