Книги автора Сава Лібкін купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Сава Лібкін

Савва Лібкін

 

Савва Лібкін — насамперед, не письменник, а відомий одеський ресторатор. Він, як справжній одесит, знає, як робити бізнес та вміє створювати ту атмосферу, у якій гості закладу завжди почуваються комфортно. Аби створити цей затишок, Савва непросто відкривав ресторани, він створював усе практично з нуля, набираючи команджу профессіоналів. З ним працюють не лише кухарі, менеджери та офіціанти, а ще архітектори, декоратори.

Савва вважає, що він повинен відродити одеську кухню та зробити її такою, аби гості міста та самі одесити завжди згадували про його страви усмішкою. У Савви три доньки, багато друзів, він часто подорожує, переймаючи досвід рестораторів в інших країнах.

У певний момент Савва вирішив, що прийшов час поділитися власними кейсами й написав книгу “Бізнес по-одеськи. Як побудувати мережу не втративши себе”. У ній він розповів читачам про власний досвід, про те, що з ним відбувалося і який він шлях пройшов, аж доки не став власником мережі, відомої на всю Одесу й не тільки. Проста, часом весела, а часом дуже корисна книга може допомогти молодим рестораторам, та й бізнесменам загалом, не помилитися. Саме цього і прагнув Савва, створюючи це видання.

Книги автора Сава Лібкін :

270 грн
270 грн

Сьогодні купили