Сучасній людині в нескінченному потоці інформації, можливостей і водночас кордонів, стає все важче зрозуміти певні глобальні питання. У чому сенс буття — один із них. Ми втрачені в лабіринті погоні за щастям.
Якщо ви відчуваєте, що істинний сенс став вислизати від вас, життя перетворилося на біг колом за «успішним успіхом», рекомендуємо звернутися до книг австрійського психіатра і філософа, Віктора Франкла. Саме він вважається основоположником логотерапії — нового напряму в психотерапії, що буквально означає, зцілення сенсом.
Відомий віденський психіатр, що глибоко вивчав проблему депресій і самогубств, Франкл працював із групами людей, схильних до ризику самогубств, рятуючи їх від цього кроку. У 1942 році Віктор Франкл був відправлений нацистами в концентраційний табір Терезієнштадт. Але навіть у нелюдськи важких умовах він продовжував практику, рятуючи епілептиків, слабких і літніх людей, допомагаючи в’язням пережити страшні часи та знущання в концтаборі. Уся сім’я Віктора Франкла загинула в концтаборах.
У 1945 році, після майже трирічного ув’язнення, Франкл написав книгу «Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборi» Ця неймовірна книга описує досвід перебування в ув’язненні з точку зору психіатрії.
Віктор Франкл очолив Віденську неврологічну клініку, виступав із лекціями у всьому світі й написав понад 32 книг, що стали світовими бестселерами. Усе своє життя він присвятив допомозі пацієнтам, знаходженню для них сенсу життя і виходу з «екзистенційного вакууму».