Аудит продаж. Дистрибуції - Олесь Пищак, Іван Даниленко, Асан Бекіров, Дмитро Горлін: купити книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Аудит продаж. Дистрибуції

Код: 2100010315
Купити Аудит продаж. Дистрибуції Олесь Пищак, Іван Даниленко, Асан Бекіров, Дмитро Горлін
270 грн
290 грн
Є на складі
В бажані
Доставка
БЕЗКОШТОВНА по Києву і Україні при вартості замовлення від 1200 грн.
140 грн доставка кур'єром по Києву
140 грн доставка кур'єром по Україні при замовленні на меншу суму
Детальніше

Оплата
Готівкою або на термінал при отриманні, Безготівкова, Visa/MasterCard
Автор Олесь Пищак, Іван Даниленко, Асан Бекіров, Дмитро Горлін
Видавництво Саміт-книга
Сторінок 168
Рік 2020
Обкладинка м'яка
Мова Українська
Формат 60х90/16 (145х215 мм.)

Про книгу Аудит продаж. Дистрибуції

"АУДИТ ПРОДАЖ. ДИСТРИБУЦІЇ" - це систематизований досвід експертів в простих запитаннях і відповідях.
 
Мета книги - дати інструментарій для конкурентної боротьби.
 
За 2-3 години роботи з цією книгою, Ваша система продажу в дистрибуційно-виробничій команії буде оцінена і перевірена. А подальші кроки прості і очевидні - зміни.
 
В книжці ми розглядаємо усі важливі аспекти системи продажу, які напряму впливають на результат: стратегія продажу, мотивація і планування, модель продажу, автоматизація, організаційна струкрура відділу, контроль, торговий персонал і система навчання, сервіс, робота з конкурентами і цінова політика. Зміни в продажах йдуть достатньо швидко і не звертати на них увагу означає втрачати ринок.
 
Бажаємо реалізувати ідеї з книги і зробити систему продажу досконалішою!
 
Автори
Олесь Піщак
Експерт з реорганізації системи продаж. Керуючий партнер Audit of Sales , компанії яка досліджує та розвиває моделі та стратегії продаж. Експерт-викладач Шведського проекту для власників бізнесу DYB|Develop Your Business та гест-спікер в LvBS. 15 років практичного досвіду в продажу. Більше 70 проведених аудитів продажу, 15 реогранізацій продаж і 9 створених відділів продажу. Автор книжок з аналізу та реорганізації системи продажу “Аудит продажу”,“Аудит продаж. Новобудови”, “300 продавців”.
 
Іван Даниленко
Експерт практик напрямку продаж. Мас більш між 10 років успішного досвіду роботі в Українських дистрибуційних компаніях національного формату. Успішно будував відділи продажу як на виробничих підприємствах з власною системою продаж -BRAMA. DUNA, так і на компаніях яку імпортують продукцію DEMIS GROUP . IMPORT - OFFICE. Серед брендів .які розвивав є такі ВІС, MONDI. PILOT. TRODAT, FABER-CASTELL .COLOP .UNI. BUROMAX. DUNA AXENT. AlOKOZAY. ESSE.
 
Асан Бекіров
Комерційний директор ELIO Ukraine <ТМ ELIO.ELNOVA. ELOOOR) 2015-2018 pp. Куратор проекту з розвитку дистрибуції меблів (протягом 3-х років реалізував проект з '0" до найбільшої мережі дилерських салонів в Україні. бренди Elnova та Eldoor) Експерт із трансформації та систематизації дистрибуції. CEO Компанії Галерея Дверей. Засновник проекту ARTARENA
 
Дмитро Горлін
Експерт з цифрової трансформації бізнесу. BEST СЮ -2015 року, засновник ABM Digital Distribution, спікер IT конференцій. Працює в IT з 1998 року. Пройшов шлях від розробника бізнес - консультанта до ІТ директора великої міжнародної корпорації в сфері виробництва і дистрибуції харчових продуктів. За довгі роки в ІТ сфері сформував чітку візію того як застосовувати інформаційні технологи в бізнесі. Ця візія постійно збагачується новітніми технологіями та втілюється в продуктах компанії ABM Digital Distribution та проектах з розробки ІТ стратегій.

Додати свій відгук про книгу

Залишити свій відгук:

Рекомендуємо

І наостанок ...
Генрі Марш
Історія для дорослих ...
Олег Криштопа,Іван Дерейко

Книги автора / видавництва

Сильні запитання для якісних змін ...
Алла Заднепровская
Під знаком влади ...
Сергей Войченко, Владимир Новик
Розлучення. Сповідь адвоката ...
Екатерина Власюк
Время снов ...
Мстислав Чернов
Часи сновидінь ...
Мстислав Чернов
Легенда о потерянном хомяке и банке ...
Виталина Молдованова

Сьогодні купили